Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi van a halál után? Álmodtáto...

Mi van a halál után? Álmodtátok azt, hogy meghaltok, majd hirtelen felriadtatok? Volt már rá példa?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Halálról elég sokszor álmodok, de én nem riadok fel "halálom pillanatában". :) Mert tudom irányítani az álmom, és megoldom, hogy csak tetszhalott legyek :) Tehát nem tudom, hogy milyen "felriadni" egy halálos jelenetnél.
2009. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én álmodtam már azt, hogy meghaltam, aztán kívülről láttam magamat és a családot meg mindenkit, és a családom azon veszekedett, hogy nem örököltek utánam semmit. Ezek után elsötétedett fokozatosan minden, és fölöttem egy fény jelent meg, és arrafelé indultam el.

Egyébként a családom olyan, hogy simán el tudom képzelni róluk, hogy anno majd ezen fognak veszekedni, és nem is én fogom őket érdekelni, hanem csak az örökség. Tényleg ilyenek. Szép, mi?

2009. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát hallod,ez odabasz
2009. máj. 17. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tudtam, hogy ha befejezem azt a munkát, amiben voltam, jön valaki, és irígységből megöl. De azért befejeztem. Megláttam a valakit, ahogy bejött az ajtón. Azt gondoltam, nem baj, ha meghalok, megyek Istenhez, de a férjem rettentően szomorú lesz. Láttam, hogy ott a sok vér, és ott fekszem meghalva. Ezen a ponton felébredtem.
2009. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én sokszor álmodtam azt egy időben, hogy rohadt magasról zuhantam lefelé, jó sokáig, és amikor leértem, felébredtem. :D
2009. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú, pont ezt akartam írni, de én csak egyszer álmodtam ilyet :). Egészen eddig azt hittem, h az ember talán sosem álmodik ilyet, de tévedtem. Amikor lezuhantam, felkeltem az ágyban... ez a túlvilág az álom számára :).
2009. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én meg ugyanazt akartam írni,mint az első válaszoló,én is tudom irányítani az álmaimat,azt érzem,hogy meghalok,de erősen arra gondolok,hogy nem halhatok meg fel kell kelnem,és nem halok meg...:)

Durva nem?:D

2010. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszer álmodtam azt, hogy haldoklom. Mondjuk akkortájt valóban meg akartam halni, nem csak könnyed hangulatzavarból. No, az álom: tudtam, hogy meg fogok halni, pár ismerősöm figyelt közben, kezdett elfogyni a levegőm, kellemetlen volt, lassan kapkodtam a levegő után, és a többiek csak nézték, kezdett elsötétedni minden, beszűkülni az érzékelés, és mintha lefelé kezdtem volna süllyedni valami feketeségbe. Ijesztő volt, és hihető.
2014. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!