Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemre érdemes...

Milyen egyetemre érdemes jelentkeznem, ha pszichológus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Koszonom elore is :)
2012. jan. 7. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olyanra, ahol alacsony a tandíj.

Nem hallottál még a most életbe lépett oktatásügyi reformról?

2012. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetris ***** válasza:
Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Szak
2012. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 delusion ***** válasza:

Amelyik a legközelebb van hozzád és a legszimpatikusabb. Viccen kívül - a színvonala és elismertsége javarészt ugyanolyan mindnek...talán az ELTE az, amelyik kicsit előrébb van a rangsorban.


Pécsen (PTE), Szegeden (SZTE), Debrecenben a bölcsészkaron van alapképzésben, ezenkívül Budapesten a Pázmányon és a Károlin is a BTK-n, illetve az ELTE-n a Pedagógiai és Pszichológiai karon indul.

2012. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az ELTE előrébb?????? Az van leghátul.

[link]

2012. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 delusion ***** válasza:

Én hiszek Neked, de ennek az oldalnak nem.


2008-as adatok, diagramok...pszichológia.com...HVG...biztos úgy van, ahogy Te mondtad, de nekem ez eléggé sántít.

2012. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül még a BME-n is van Kognitív Tudományi Tanszék.
2012. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszel, amit akarsz. Ez a rangsor a HVG-ből származik, ami azért megbízható forrásnak tekinthető.

De egyébként olyanoktól is hallottam már, hogy az ELTE pszichológia szaka egy rakás sz.ar, akik oda járnak.

És nem, nem savanyú a szőlő, mert nem pszichológa szakon tanulok.

2012. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 delusion ***** válasza:
Nekem is tényleg mindegy, nálam sem áll fent a "savanyú a szőlő" esete, de szemtanúja vagyok annak, hogy mi alapján készülnek ezek, emiatt fenntartásokkal kezelem.
2012. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat en nem vagyok jartas sajnos ilyen dolgokban,mondjuk meg talan raerek mert csaok jovore eretsegizem,de mar most fontolgatnom kell hogy mire is koncenraljak..az a baj, h. sok mindne erdekel csak nem tudok donteni. Meg azokhoz kellene olyan tantargy ami sajnos a suliban nincs nagy szinvonal. Muszaki? Testverem odajar de nem volt biztos abban h. ott van ilyen tanszek...
2012. jan. 7. 17:37
 10/12 A kérdező kommentje:
BME- Kognitív Tudományi Tanszék errol pontosan mit erdemes tudni?
2012. jan. 7. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!