Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szétmegy a fejem a vizsgaidősz...

Szétmegy a fejem a vizsgaidőszaktól. Mivel könnyítsek a helyzeten?

Figyelt kérdés
Van még 8 vizsgám és teljesen kétsébe esett vagyok. utolsó évem, nem bukhatok, de holnap is megyek és alig tudok valamit. Hulla fáradt vagyok, csukódik a szemem, nem alszom ki magam, minden rossz:( Az összes lehetséges ismerősömnek 4-5 vizsgája van és ilyenkor már javában hepajkodnak. Bekattanok. Csak nekem van ilyen sok vizsgám?
2012. jan. 11. 21:16
 1/5 delusion ***** válasza:

Nekem csak 3 van, de "cserébe" mind a három olyan, hogy akkor se biztos hogy átmegyek, ha egy egész hetet készülök külön-külön mindegyikre, minimális alvással...a legjobb az egészben az, hogy közben úgy érzem, hogy igazából semmivel nem járok előrébb, nem is tanulok meg semmit.


Persze mondanom se kell, hogy kávén, energiaitalon, alkoholon, melegszendvicseken meg hasonlókon élek.


Annak se sokkal jobb, aki letudja a vizsgáit hamar, mert bár pihenhetnek, meg "azt csinálnak amit akarnak", de az ismerőseim 80%-ának még legalább 3-4 brutál vizsgája van hozzám hasonlóan, úgyhogy elég unalmas lehet így a vizsgaidőszak, haverok nélkül...

2012. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 delusion ***** válasza:
Mármint már "csak" 3 van nekem. 3-at letudtam tavaly, egyről még nincs eredményem, de lehet, hogy nem jött össze...
2012. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Időnként keljetek fel a jegyzetek mellől, és mozogjatok egy kicsit. És időben feküdjetek le, legalábbis a vizsga előtti utolsó napon. Ha áttértek az éjjeli életmódra, az többet árt, mint használ.

Nekem is volt brutál vizsgaidőszakom 11 vizsgámmal, de azt is sikerült végigcsinálnom energiaital/kávé/éjszakázás meg dopping nélkül.

2012. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem átlagosan 12 vizsgám van egy félévben, a felénél járok és nekem is van rengeteg ismerősöm akiknek max 6-7 vizsgája van, nem tudom mi lehetne a megoldás, de kitartás!
2012. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát anno nekem is volt ilyen,de csak mert voltak tufos tárgyaim is..

Már 6.-a óta kész vagyok 1 vizsgám volt csak..De ha rendszeresen félév közben tanulnál könnyebb lenne kicsit..én így csináltam most 23f és négy nap tanulgatás elég volt a sikerhez

2012. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!