Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelent, mire utal, ha...

Mit jelent, mire utal, ha valaki vonzódik a listákhoz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
a listákhoz?ezt nem értem...
2009. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én pölö MINDENBŐL listát készítek:D
2009. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán választ kapsz, ha leírom, milyen vagyok. Ugyanis én is vonzódom a listákhoz. Miért? Elsősorban azért, mert kissé feledékeny vagyok, és szórakozottságomból adódóan szétszórt is.:) Ennek ellenére szeretem az áttekinthető, követhető dolgokat. A munkám során is szeretem tudni, hogy adott idő alatt mennyit haladtam, mennyi van még hátra, és kb. mikor végzek, ha ilyen ütemben haladok; illetve mennyire kéne gyorsítanom, ha adott időre végezni szeretnék. Sokaknak megerőltető az ilyen szintű munkaszervezés, de számomra ez a természetes, és megőrülök, ha nem tudom biztosan, hogy estére vagy esetleg csak másnap délre végzek valamivel.


Mivel ez alapvetően beállítottság kérdése, természetesen nagyon szeretem a megfigyeléseket, a pontos méréseket és a statisztikákat is. Ha pl. mennem kell valahová, szeretem tudni, hogy milyen hosszú az adott út, illetve, hogy mennyi idő alatt teszem meg. Ha gyakran járok az adott útvonalon (pl. gyalog a munkahelyemig), már előre tudom, hogy kell menjek, ha teszem azt éppen 9 perc alatt szeretnék megérkezni. Továbbá szeretem az összefüggéseket is kutatni, de ebbe mostmár ne menjünk bele.:))


Sokaknak nagyon furcsa ez a természetem, de engem elszórakoztat, és ahogy visszaemlékszem, soha életemben nem untam magam 10 mp-ig sem.:))

2009. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oh marmint szexualisan:):)az rosszat jelent..Ha csak ugy spontan, akkor elmeletileg rendszereto rendszerezo ember vagy:)
2009. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aspergeres valszeg
2009. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!