Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvesznek? (lent)

Szerintetek felvesznek? (lent)

Figyelt kérdés

rendészeire fogok menni a hónap végén lesz a felvételim fekvőtámasz felülés futás a futással nem lesz gondom mert gyors vagyok a felülés sem lesz akadály mert megtudom csinálni a 31-et a fekvő eléggé nehéz most 20-at tudok ás 30 kell. a tanulmányaim nem úgy sikerültek ahogy elterveztem...

töri4 tesi4 föci4 ez eddig jó de matek3 fizika2 német3 (ami igazságtalan volt mert egy darab 3-om volt a többi 4-5)izgulok hogy felvesznek e fizika kettessel...



2012. febr. 1. 17:14
 1/2 anonim válasza:
nem tudom mi az a rendészi, de valami elképesztő gyenge fizikumú lehetsz ha 20 fekvőt tolsz le, nem tudom hány éves vagy de 60-70-et simán le kellene tolnod kortól függetlenül
2012. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

RENDÉSZETI*


31 kell eddig egyet nem tudtam most 20at tudok ahhoz képest eléggé jó szerintem. kérdeztem ismerősöket akik abban az iskolában járnak és azt mondták ők 15 alatt teljesítettek még is felvették őket de a tanulmányaik lehet jobbak mint az enyém

2012. febr. 2. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!