Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Atlantisz létezett? Volt...

Atlantisz létezett? Volt rajta egy birodalom? Vagy hogyan volt az egész?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 13:32
1 2 3
 1/25 dellfil ***** válasza:
100%
2009. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy tudom, létezett.

A Földközi-tengerben volt, és gőzrobbanás pusztította el. A hangját az Északi-tengerig lehetett hallani, és pár kis töredék sziget maradt belőle.

2009. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
akkor inkább úgy kérdezem: Ti elhiszitek Atlantisz létezését, és hogy rajta egy fejlett civilizáció élt?
2009. jún. 6. 18:36
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori görögökhöz képest lehetett fejlettebb.

A "civilizáció" meg nem jelent milliós tömegeket.

Egy sziget volt az egész.

2009. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
én elhiszem, imádom az ilyen "legendaféléket" :D
2009. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Én is elhiszem hogy létezett, és nem lehet véletlen, hogy az egyiptomi ghizai nagy piramisok (Kheopszé és a mellette lévő másik kettő) pont úgy vannak elrendezve, mint Matchu pitchu-ban a nap a hold és még valami 3. templom, annak a neve nem jut most eszembe... Ugyanúgy betájolva, ugyanolyan arányok....azért érdekes...
2009. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
pontozzatok csak le, de attól még a 3piramis és 3 templom elhelyezkedése és tájolása uganolyan, és ezt azért írtam, mert az atlantisziak tudását örökítette tovább mindkét kultúra...
2009. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
szerintem a pontozás-funkciót le kellene szedni
2009. jún. 7. 01:55
 9/25 Salx Narval ***** válasza:
98%
Bizonyítani, és cáfolni sem lehet. Történelmi ismereteidre, és a képzelő erődre van bízva, hogy elhiszed vagy nem. Sok ismeretlen dolog van még a világunkban, és még több magyarázat. A legnagyobb igazság is, csak egy vélemény a sok közül, amíg bizonyítani, vagy cáfolni nem lehet. Szerintem minden véleményből tanulni lehet valamit, ezért jó beszélni róluk akkor is, ha nincs konkrét válasz. Platón óriási ésszel, és képzelő erővel megáldott tudós volt. Írhatott tényeket, és a fantáziája is szárnyalhatott. Sok egymástól független nép legendái szólnak, elsüllyedt városokról, ez is elgondolkodtató.
2009. jún. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a pontozás funkció, valami tájékozódás, hogy egyetértenek-e veled, vagy ilyesmi, de nem kell lelki válságba esni a lepontozástól. Van úgy, hogy az ember egyedül marad a véleményével, viszont attól az még igaz lehet. Atlantisz pedig létezett, és még Lemúria is volt.
2009. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!