Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mik a gondolatok az Atlanti -...

Mik a gondolatok az Atlanti - óceáni repülőgépbalesetről?

Figyelt kérdés
én mondjuk el sem tudom képzelni, hogy mit élhettek át azok az ártatlan emberek... :((
2009. jún. 9. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Éjszaka volt, a többség valószínűleg aludt. Majd csak a fekete doboz elemzése után derül ki, hogy mennyi ideig tartott a gép haláltusája.
2009. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%
Gyanús. Elejétől kezdve túl sok a mellébeszélés és feltételezés. A roncsok óriási területen szóródtak szét, tehát feltételezhető hogy még a levegőben robbant. A gépnek nem volt ideje még vészjelzést sem leadni. Sajnos az én meglátásom, hogy lelőtték azt azt a gépet. Ezt persze senki nem fogja beismerni, amíg valaki magára nem vállalja. Talán egy harcászati kísérlet volt valamelyik hataloméhes államtól. Még mielőtt bármit is találtak volna, lehetséges magyarázatokat adtak a tragédiára. Ezek között nem szerepelt a támadás, ami sosem zárható ki. Csak azt a sok ártatlant és a családjaikat sajnálom.
2009. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

kizárt hogy felrobbant, vagy lelőtték volna, mert akkor nem lett volna ideje 20 hibaüzenetet küldeni a gépnek; sokkal inkább műszaki meghibásodás.

Senki sem tudja elképzelni hogy mit élhettek át, mivel senki sem volt ott; És örüljünk neki amíg nem kell valóba átélni.

Mellesleg a roncsok akkor is nagy területen szóródnak szét, ha csak simán belezuhan a vízbe, ugyanis nem 0km/h-val zuhan, hanem min 2-300-al, a víz olyan mint egy beton a felületi fesz miatt, és ha egy autó 200-al karambolozik az is nagy területen szóródik szét, nemhogy egy 200* akkora gép. Ráadásul egyes alkatrészek elsüllyednek, mások (mivel könnyűek) fennmaradnak, esetleg lassabban süllyednek, közben viszik őket az áramlatok. Logikus hogy több 100 km-es körzetben vannak most már egy hétre a baleset után.

2009. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Mivel a gép még tudott hibajelezni, ezért szerintem a legelképzelhetőbb dolog az, hogy a kihermetizálódás történt, amelynek következménye a pár másodpercen belüli ájult állapot, innen pedig egyszerű "zuhanás" is lehetett. Persze a kihermetizálódást követően aki oxigénhez jut, annak "van esélye" még ébren maradni...

De az én véleményem az, hogy a gépen senkiben nem tudatosult a halála, érezni pedig PLÁNE nem érezte azt - azaz nem volt haláltusa az egyéneknél.

2009. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%

Az én gondolatom az,hogy a vihar miatt,vagy a gép müszer hibàsodàsa miatt történhetett.Rossz belegondolni,mi futott àt a pilota agyàn .

Mint elsö vàlaszolo irta,valoszinü az utasok többsége aludt,akik nem,hàt.Egyszerüen szörnyü.Erre szavakat nem lehet talàlni

2009. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
híradóban az volt, hogy a gép gyártói már 1 éve tudtak arról, hogy a gépekben hibás sebességmérő van és csak fokozatosan cserélték őket. a lezuhant gépen még pont nem volt cserélve, ezért túl nagy sebességgel repültek bele egy viharba, ezért zuhant le. persze nem tudom mi igaz belőle, de elékpzelhetőnek trtom, hogy igaz.
2009. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Kb. tíz éve már zuhant le a Pitot-cső hibája miatt repülőgép az Airbusok közül, pont az eljegesedés okán...
2009. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A második válaszoló vagyok, és fenemód kíváncsi, hogy miért lettem lepontozva. Úgy érzem, hogy a "mik a gondolatok"- kezdetű kérdésre szubjektív válaszokat várt a kérdező. Ha szerintetek nem akkor bocs, több kérdésre nem válaszolok, hátha valaki máshogy gondolja, mint én...
2009. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!