Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Meg lehet-e enni a macskát?

CatMeatLoaf kérdése:

Meg lehet-e enni a macskát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem mérgező, tehát biológiailag alkalmas a fogyasztásra.

Gasztronómiailag nem tudok nyilatkozni róla, de ha jól tudom, egyes helyeken fogyasztják/fogyasztották. Lehet, hogy csak kényszerből, de az is lehet, hogy ez csak mendemonda.

Magyarországon ha jól tudom, étkezési célból forgalmazni nem szabad, de ha le tudod vágni a hatályos állatvédelmi törvényeknek megfelelően, akkor talán nincs jogi akadálya annak, hogy otthon magáncélból vágj és fogyassz macskát. Ehhez nem értek.

2012. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Te fogyatékos..

Az előbb törölték ezt a kérdést, minek még1szer feltenni?-.-

2012. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mert ez is egy kérdés volt és még csak elolvasni sem tudtam a válaszokat.

Majd ha tudok kecskét tartani, meg gombát tartani és szedni, akkor nem teszek fel ilyen kérdést.

Havi egy alkalommal jó ha jut az asztalra hús.

Na, megválaszoltam.

A környéken sok lett a macska és ha ők ehetik az énekes madarakat, akkor én is ehetek macskát vagy nem... ?:(

2012. márc. 17. 17:45
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én a kóbor macskák fogyasztásától tartózkodnék, soka férges és a beteg közöttük.
2012. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A magyar , Európai , Amerikai kultúrákban nem fogyasztják a macskát.Az csak némely különc ázsiai országban szokás , nálunk nem.Nem is tudjuk elkészíteni mivel itthon illegális az ilyesmi...
2012. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Edd csak nyugodtan,max megbetegszel tőle,vagy meghalsz!
2012. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem túl sok lett a hülye ember. el is kezdem enni őket...ja nem jó, vegetáriánus vagyok:)
2012. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Hány éves vagy, 12?

Ez e természet rendje.A táplálék lánc.A ragadozó állatok megeszik a madarakat , szarvasokat , meg egyéb növényevőket.Ez rend.A macskák közül úgyis sokat elüt az autó meg sok kutya megöl.


A macskák ragadozó állatok , ez a természetük.Ez olyan mintha téged meg akarnának enni szarvasok mert ribizlit eszel.

2012. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyon szeretem a macskákat! Ji Li.
2012. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Elég pepecselős meló lehet szalonnát csinálni belőle :-D
2012. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!