Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Titanic roncsa tenyleg...

A Titanic roncsa tenyleg olyan melyen van hogy ha ember probalna meg lejutni nem birna a nyomast?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
már 20méteren se bírnád a nyomást
2012. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
3800 méter mélyen van. Szerintem a 100 métert sem érnéd el és szétrobbannának a belső szerveid
2012. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
82%

Egy rádióműsorban hallottam, hogy jelenleg 8 darab olyan merülőjármű van a világon, ami képes ilyen mélyre merülni emberekkel a belsejében.

Szabadon merülve (vagyis nem járműben) természetesen öngyilkosság megpróbálni.

A szabadtüdős merülés mélységi rekordja 214 m.

2012. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Most már sokkal több olyan van. Ezért is fogják folyamatosan őrizni a roncsot, mert aki gazdag, az már simán szerezhet egy tengeralattjárót, amivel lemehet és megbolygathatja.
2012. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudom 4 km mélyen van az a hajó.Csak a 80-as évek vége fele lett pontosan meghatározva hogy hol is van a Titanic.Azóta fejlődött a technológia de még mindig nem eleget.Felhozni meg nem lehet azt a roncsot.
2012. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Fel lehet, csak iszonyat sokba kerülne. Plussz rengeteg embernek az a sírja, ezért nem akarják bolygatni. A hozzátartozók is megkértek mindenkit, hogy hagyják békén.
2012. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
A pletykák szerint épül újra épül a Titanic.A külseje ugyanaz lenne mint az eredetinek , csak a berendezése lenne a mai kornak megfelelő.És ugyanazt az utat járná mint a régi.
2012. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Az azért kicsit bizarr, és érdekes lenne: Én még úgy tudom, hogy a roncs nem bírná, hogy felhozzák.
2012. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanolyan biztos nem lehet. Bulbaorr kéne rá, hogy gyorsabb és gazdaságosabb legyen. Aztán az oldalára szárnyak, hogy stabil legyen a hajó hullámzáskor. Meg lehet, hogy az egész formán változtatni kéne kicsit. A berendezés meg úgy lenne az igazi, hogy ugyanolyan lenne, mint az eredetin. Sokkal szebb volt az, mint ami a mostani hajókon van. Persze a kabinokban legyen TV, meg szórakoztató berendezések.
2012. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Biztos hogy jó mélyen de olyan mélyen hogy mélyen :'D

Igen...

Igaz,ne probalkozz olyannal mert a nyomás ketté tép

2016. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!