Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik az 4 leggyakoribb...

Melyik az 4 leggyakoribb bakteriális fertőzés?

Figyelt kérdés
A ti véleményetek szerint.

2012. ápr. 18. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég pongyola kérdés. Világszinten, Európában, vagy nálunk érdekel?

Az érdekel, hogy valójában mi a 4 leggyakoribb fertőzés, vagy TUDOD a választ, de az érdekel, hogy az emberek MIT HISZNEK a 4 leggyakoribb ferőzésnek?

2012. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:
Én a Stapphylococcusra, Streptococcusra tippelnék első helyen, aztán meg valamelyik coli baktériumra. Ezeket könnyű összeszedni legyengült immunrendszerrel vagy nem megfelelő higiéniával. Az előbbi kettő mondjuk alapból megvan az emberekben, csak akkor van baj, ha felborul az egyensúly és elszaporodik valamelyik.
2012. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszadó: Európán belül kérdem,és a választ tudom, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2012. ápr. 18. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a véleményem kb ugyanaz lett volna, mint Smartguy-é, tehát Staphilococcus, Streptococcus, Salmonella meg mondjuk E. coli. Világviszonylatban simán bevenném valamelyik helyett a TBC-t. De kíváncsi vagyok a valóságra, örülnék ha elküldenéd magánban, vagy mondjuk X idő leteltével beírnád ide.
2012. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!