Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne a vizet,...

Lehetséges lenne a vizet, rádióhullámmá alakítani?

Figyelt kérdés
Már rég foglalkozom azzal, hogy hogyan lehetne a vizet párhuzamba állítani a vizet a rádióhullámmal. Mivel a víz jól vezetni az áramot ezért elképzelhető, ha elég elektromos áram rezonanciát juttatunk a vízbe amitől a hidrogének adualt mozgást végeznének "hullámmá" tudnánk alakítani, amit aztán tudnánk fogni, így a vizet eltudnánk juttatni akárhova. Szerintetek ezt meglehetne valósítani? Ill. a felhők mozgatása az ami engem nagyon megfogott, szerintem lehetséges lenne, ha mesterséges tavak tömkelegét hoznánk létre és retuaid felszereléseket állítanánk elő elképzelhető lenne?

2012. ápr. 29. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A víz nagyon rosszul vezeti az áramot.. meg úgy az egésznek amit írtál se füle se farka. Kevered, rosszul/értelmetlenül használsz egy csomó fogalmat -.-
2012. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez valami "ezoterikus bullshit" generátorral készült szöveg? Merthogy értleme nemsok van, retuaid szó pl nem is létezik.
2012. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, igen. Súlyosan el vagy keveredve. Amit szeretnél, az az anyagnak energiává való alakítása, ami még csak-csak, de energiából anyagot felépíteni???
2012. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értelek titeket, mi nem világos a leírtakból?
2012. ápr. 29. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

- mit értesz az alatt hogy "párhuzamba állítani"?


- a víz nem vezeti jól az áramot


- "rezonanciát juttatunk a vízbe" ennek semmi érelme. A rezonancia egy jelenség, olyan mintha azt mondanád, hogy szivárványt juttatnánk a vízbe (az is egy jelenség).


- adualt mozgás az nemtommi...


-aztán, mit tudnánk hullámmá alakítani? itt a mondatnak szerintem nyelvtanilag sincs értelme


- a retuaid, azt sem tudom micsoda, de a mondatod nyelvtanilag itt sem helyes

2012. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rezonanciával vízgörbületet állíthatunk elő, mivel a víz rezonál az árammal, ennek a folyamatnak a során a víz atomjaira bomlik szét. adualt mozgás: az a körkörös mozgás amit pl. egy örvény végez, de ezt a mozgást itt mikroszkóp méretben kell elképzelni. Szóval a hidrogén és az oxigén párhuzamosan helyezkednek el adualt mozgás közben, így a víz atom méretűként is irányítható és újbóli rezonanciás exom folyamat során egyfajta hullámmá alakulnak (hasonló a rádióhullámhoz). A folyamat visszafordításával újra folyékony halmazállapotúvá válik a víz.


Retuaid felszerelések: nagyméretű párásító, hősugárzó, cseppfolyósító és egy bitang nagy kompresszor.

2012. ápr. 29. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
LOL
2012. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem... Vagyis azt értem, mit akartál kihozni az egészből, de szerintem ez lehetetlen. A víz, ugyebár anyag. Anyagot energiává alakítani lehetséges ugyan, idáig stimmel is a dolog, de azt elmulasztottad kifejteni, konkrétan hogyan szándékoznád az energiát újból anyaggá alakítani? Esetünkben a rádióhullámot ismét vízzé? Akárhonnan is nézem, számomra az jött le, hogy Te most akkor vizet akarsz teleportálni? Felbontanád a molekuláris szerkezetet, energiává alakítod, továbbítod, és a célberendezésben az energia ismét molekulává alakulván újfent létrehozod az anyagot?
2012. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!