Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a legnegezebb? 1...

Melyik a legnegezebb? 1 marék: homok, liszt, cukor, rizs, só?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 12:37
 1/7 anonim válasza:
ez olyan kérdés, hogy melyik a nehezebb?1kg vas vagy 1 kg toll? Ugyanannyi egyiksem nehezebb
2012. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző: kivéve, hogy a marék az térfogat, nem pedig súlymérték :) egy marék vas pl biztosan nehezebb mint 1 marék műanyag.


én a (finoman őrölt) lisztre tippelnék egyébként. de a rizs a legkönnyebb, mert az nagy szemű.

2012. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a marék az nem pontos mérték,de ha azt írtad volna hogy kg akkor már lehet számolni..mert nem ugyanaz az eredmény
2012. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elve nincs értelme a kérdésnek, ugyanis csak homokból van jópár változat, hogya többiről ne is beszéljünk. AD", mekkora az 1 marék?! Mifelén SI mélrtékegység rendszert használunk, leszel szíves abban megadni!
2012. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a marék teljesen jó mértékegység, hiszen bármekkora is legyen pontosan, a súlybeli különbség az megmarad. Szal egyáltalán nem kell tudni hogy pontosan mekkora az "egy marék". ugyanolyan mintha azt kérdezte volna, hogy egységnyi területű homok, liszt, cukor, rizs, vagy só a nehezebb.
2012. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző fogalmazott pontosan. Amúgy szerintem a sorrend: só-homok-cukor-liszt-rizs. De ez csak tipp.
2012. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell semmilyen pontos érték, én csak arra voltam kíváncsi melyik a legnehezebb mind közül, ha ugyanakkora térfogaton vannak.
2012. ápr. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!