Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Élt már át vki közületek ún....

Élt már át vki közületek ún. idővihart?

Figyelt kérdés
Könyvben olvastam (Jennie Randles: Időviharok), hogy sokan találkoztak érdekes színű ködökkel, azután térbeli és/vagy időbeli anomáliára lettek figyelmesek: sokkal távolabb észleltek magukra, és/vagy a pár percnek érzett idő valójában több óra, esetleg nap volt. Esetleg vannak-e már rá alternatív magyarázatok?
2009. jún. 24. 02:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én többször is. Egyszer előreugrottam 10 évet, s aztán csak 4-5 óra múlva tértem vissz.
2009. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

most hogy vége van a vizsgaidőszaknak, egyre gyakoribbak az időviharok :D

elkezdünk inni, és 10 perc múlva arra ébredek hogy másnap dél van!

2009. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Időviharok a valóságban nem léteznek, ez is egy kitalált butaság, mint oly sok más.

Éppen ezért nem is élt át idővihart senki sem, legfeljebb képzeletben.

2009. jún. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem igaz. Vanna időviharok. Te olyan vagy, mint a római pápa a XVII. században aki nem volt hajlandó benézni a távcsőbe megnézni a JUpiter holdjait, mivel ez ellentmondott jól kialakított ideológiájának.
2009. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

"Nem igaz. Vanna időviharok. Te olyan vagy, mint a római pápa a XVII. században aki nem volt hajlandó benézni a távcsőbe megnézni a JUpiter holdjait, mivel ez ellentmondott jól kialakított ideológiájának."


Muti egy olyan távcsövet, amiben látok idővihart!

2009. jún. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon földhözragadt vagy. Szerinted az elektron sem létezik, mert nem látod?
2009. jún. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A "távcső" az a könyv, amit a kérdés alatt leírtam. Abban emberek beszámolói vannak átélt időviharokból. Ha valaki nem hisz benne, akkor ne higgyen. Nem is ez a kérdés, hogy hiszel-e benne, hanem, hogy éltél-e már át ilyet.
2009. jún. 29. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
van egy bizonyos növény, látnokzsályának hívják...ha utánaolvasol Wikipédián, ott találsz olyat, hogy emberek úgy érezték ettől a zsályától, hogy egy egész életet leéltek. igaz, ez pont a fordítottja, mint amit te mondasz, és ködök sincsenek, de én csak ilyesmire tudok gondolni.
2009. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
Amennyiben hiszel az előző életekben és aláveted magad egy visszavezetésnek(nem hipnotikus módszerekkel) akkor visszamehetsz egy időre hogy viharba vagy napsütésbe arra nincs garancia.
2009. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én egyszer bebasztam és le tudtam lassítani az időt.

de ez sajnos csak az én testem határain belülre vonatkozott :(

na de most komolyra fordítva a szót;

Szalacsi meg azt mondta h a Zárpi meg a vízbű veszi ki az oxigént. most akkor földhözragadt az, aki ezt nem hiszi el?

2010. jan. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!