Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A "white gold filled" gyűrű...

A "white gold filled" gyűrű azt jelenti, hogy igazi fehérarany, még akkor is, ha csak 3 dollárba kerül?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted? :)


Ki adna el 3 dollárért igazi, tiszta fehérarany gyűrűt?


Valószínűleg csak vékony bevonat, belül pedig valami egyéb fém.

2012. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a bevonatot mind white gold plated-nek hívják. Még ki is emelték, h. ez nem plated, hanem filled.
2012. máj. 12. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom - 3 dollárért akkor is nehezen hiszek benne, hogy egy fehérarany gyűrűt kapnál... Azért még egy ezüst is majdnem hogy olcsó :)
2012. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is nehezen hiszem el, ezért kérdeztem. Közben ezt találtam róla: White Gold Filled Jewelry is a thick (about 25mil) solid layer of quality white gold heat bonded onto an internal semi-precious metals by advanced mechanical process. It has all the great characteristics of solid white gold jewelry without price tag . Please do not compare white gold filled jewelry to plated jewelry (usually only 3 mil layer) as there is no comparison, white gold filled is much more valuable and tarnish resistant than plated. It does not flake off, tarnish or discolor. It is extremely long lasting and if taken care of will last you a lifetime.

White Gold filled jewelry is an economical alternative to solid white gold jewelry! Although it isn’t solid white gold jewelry.

2012. máj. 12. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Akármit írnak ilyen nincs hogy fehérarany gyűrű 3 dollár!
2012. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!