Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne utazni az...

Ha lehetséges lenne utazni az időben ti hova mennétek?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom,hogy ha visszamegyek a múltba és beavatkozom,akkor megváltozik az a világ,ahol élek.

De mi van akkor,ha én visszamegyek a múltba és eszem ágában sincs visszatérni.

Tehát engem nem érdekelne,hogy mit változtattam meg,mert ahol élnék ott úgysem változna semmi,a családomnak meg úgysem hiányoznék,sose hiányoztam,tehát ez nem önzőség.

Ez az én véleményem az időutazásról.

Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.



2012. jún. 14. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 1994-be mennék vissza.Akkor maradtam ki suliból és ott nagyon rosszul döntöttem.Ez akkori döntésem meghatározta jelenlegi életemet.Oda mennék vissza és ha visszamegyek akkor a másik döntést választanám azért,hogy most ne legyen semmi gondom.
2012. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha a saját életemről van szó, akkor középiskola elejére mennék: foglalkoznék a hobbimmal onnantól fogva, amihez sosem volt bátorságom sajnos, és már nagyon sajnálom. :( És másik - valószínűleg a hobbimmal kapcsolatos - szakmát választanék.

Az sem kizárt, sőt, valószínű, hogy élnék a lehetőséggel, ami amúgy adódott akkor, és külföldön tanulnék tovább.


Ha nem a saját életemről van szó, megnézném a 18. századot, de nem akarnék megváltoztatni semmit, csak "kipróbálni".

2012. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ha már időutazhatnék, tuti hogy a 20-as évekbe mennék Amerikába. Imádom azt a korszakot, és ott is maradnék..Mennyivel jobb világ volt még akkor..
2012. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megnézném Muszasi és Kodzsiró párbaját!:)
2012. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 reptoid ***** válasza:
A jövőbe senki nem akar menni?
2012. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dinoszauruszokat megnézném, naná! :D És egyátalán nem feltétlenül adódnak paradoxonok: lehet, hogy a multba beavatkozva egy új univerzumot létrehozva új jövő felé indulunk.
2012. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Vree ***** válasza:
Ha utazni akarsz, ne a múltba menj, mert mindenhol rosszabb lesz az életszínvonal, aránytalanabbIgazságtalanabb a társadalmi megoszlás, elmaradottabb a tudomány (nem elhanyagolhatóan a gyógyászat és ezért a várható élettartamod is). Ha utazni akarsz, menj a jövőbe. Csak ne utazz túl előre, mert úgy jársz mint Ádám atyánk az Ember Tragédiájában.
2012. jún. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Krisztus korába
2012. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A 6. Válaszoloval egyetertve, nem keletkezhetnek paradoxonok.

Ok: ha visszamennenk, akkor az azokbol nem lenne kihatassal a jelenunkre, miwel az a nagykonyvben is így lenne megirva. A jelenunk ugyanolyan marad, mert ha visszamegyunk, az már megtörtént

2012. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én elmennék a jövőbe, és ellopnám a pénzem. Mivel, ellopom a jövőbeli énem pénzét, a jelenben gazdagabb leszek a jövőbeli énem pénzével. Megint előre utaznák, ahol a jövőbeli énem gazdagabb alapból, mert én is gazdagodtam azáltal, hogy elloptam a pénzét. Szóval visszatérve lenne az alappénzem plusz 3szor a jövőbeli énemnek a pénze. És ezt megcsinálnám minden nap egyszer. Pár hónap alatt dús gazdag lennék.

Ez egy működő pénzkeresési lehetőség.

2012. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!