Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne utazni az...

Ha lehetséges lenne utazni az időben ti hova mennétek?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom,hogy ha visszamegyek a múltba és beavatkozom,akkor megváltozik az a világ,ahol élek.

De mi van akkor,ha én visszamegyek a múltba és eszem ágában sincs visszatérni.

Tehát engem nem érdekelne,hogy mit változtattam meg,mert ahol élnék ott úgysem változna semmi,a családomnak meg úgysem hiányoznék,sose hiányoztam,tehát ez nem önzőség.

Ez az én véleményem az időutazásról.

Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.



2012. jún. 14. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem talált...csak 1x tudod ellopni a pénzed
2012. jún. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jaj, elnézést.. Hajnalban nem tudom miket beszélek. Igazad van.
2012. jún. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ennyire fontos a pénz!

Vannak attól értékesebb dolgok is,mint például a szerelem,szeretet.

Ez az én véleményem.

2012. jún. 18. 09:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Óóó kérdező, legyen már egy kis humorérzéked.
2012. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elvileg van vállalkozás, ha befizetsz nekik pár dollár elrakják kamatozni/befektetni és amint lehetségessé válik az időutazás kamatosan visszaküldik neked. Na már most még senki sem kapta vissza a pénzét pedig gyakorlatilag azonnal ott kellett volna teremnie az összegnek. Érdemes elgondolkodni a miérteken!:)
2012. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A miértek? Hát kedves barátom, csak azért nem kapta senki vissza a pénzét, mert az emberek csalók. Összegyűjtötték, oszt viszlát. Pedig amikor befizettem, még komoly embereknek nevezték magukat.
2012. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!