Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jó tanuló leszek továbbra is?

Kamillewis kérdése:

Jó tanuló leszek továbbra is?

Figyelt kérdés
Kitűnő voltam első 6 évemben és gimibe megyek. Mindenki azt mondja hogy hűű de jó tanuló leszek mert eddig halmoztam a jobbnál jobb versenyeredményeket.De akit kérdeztem csak rontott abban a gimiben. Nem akarok csalódást okozni, legfőképpen magamnak nem.

2012. jún. 29. 21:24
 1/6 anonim válasza:
0%
akik első 6 évben kitűnőek, hetedikben mindig megbuknak :(
2012. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem az ilyen hozzáállású embereket, mint például te. Lehet, hogy rontani fogsz, de az csak azért van, mert nem teszel meg minden tőled telhetőt. Egy gimnáziumban nagyobbak az elvárások, de nem sokkal. Ugyanúgy lesz dolgozat, számonkérés. Lesznek keményebb tanárok, lesznek kevésbé kemények. A lényeg, ha megtanulod, ami a követelmény, akkor 5-ös leszel. Ez a kérdés butaság. Nem rajtunk múlik, hogy te jó tanulóó leszel.
2012. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnél? ha tanulsz és nem pasizol/csajozol (nem tudom mi vagy) akkor simán!
2012. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha akarsz, jó tanuló leszel. Elszántság és kitartás kérdése csupán.

Írtad, hogy akiket kérdeztél rontottak gimiben. Ha ez megnyugtatja lelkedet, hozok Neked ellenpéldát: én nem rontottam. Bár eléggé megszenvedtem érte. Pl angolból általános sulimban úgy zajlottak az órák,hogy a tanár jórészt magyarul magyarázott. Majd beültem gimiben az első angol órámra, s azzal szembesültem, hogy mindenki mindent angolul mond. Egy szót sem értettem belőle. Kapásból az első házink az volt hogy írjunk egy A4es oldalnyi fogalmazást a nyarunkról. Ilyet se kértek még tőlem korábban, úgyhogy 4 órámba telt megírni. Lehet hogy gáz, de tényleg ennyire nem tudtam angolul. Azóta belerázódtam. És ha kellőképpen kitartó vagy és tényleg akarod azt az 5öst, ki fogod tudni harcolni magadnak. Ha felvettek, az nyilván azért van, mert megvan a képességed rá.

Sok sikert, és soha ne ess kétségbe!

2012. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én egyetemen voltam a legjobb tanuló
2012. jún. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz:) Éppen egy önbizalom hiányos pillanatomban írtam ezt, szóval az egóm a válaszaitok által regenereálódott:D
2012. júl. 1. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!