Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy fűződik bizonyos ember...

Hogy fűződik bizonyos ember csoport érdekében elhitetni világvégét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 20:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat a szar kérdésre, bár kíváncsi lennék hogy hangzik a kérdés helyesen.
2012. júl. 3. 19:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, én írtam: "kinek az érdeke a világvége-elméletek gyártása?"


vagy "kinek áll érdekében az, hogy elhitessék a világvégét másokkal"


a hogy fűződik azt jelenti hogy hogyan kapcsolódik (valami valamihez), meg az elhitetni is kicsit félreérthető így magában anélkül, hogy nincs ott hogy kikkel hitetik el. Bár magyarban ezt annyira nem fontos hozzátenni, itt mégis odakívánkozik.


tehát esetleg még: hogyan fűződik érdeke bizonyos csoportoknak ahhoz, hogy elhitessék a világvégét másokkal?


vagy hogyan fűződik érdeke bizonyos embercsoportoknak elhitetni a világvégét másokkal?

2012. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jön a témák közzé a zsidó, főleg ha a keresztény nem előzi mg őket? Végítélet, ha jól emlékszem a kereszténység papol erről folyton.


egy katolikus "árja"/100% germán

2012. júl. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mg* meg
2012. júl. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmi érdek nem fűződik álvilágvégéhez. Valójában eljön a világváge december 21-én ! VISSZTATÉRNEK AZ ISTENEK AZ ANNUNAKIK http://www.youtube.com/watch?v=IXsdNiFac8w
2012. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!