Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem tud sírni az...

Vajon miért nem tud sírni az ember egy bizonyos kor után?

Figyelt kérdés
Nekem már régóta nem sikerül, 1-2 éve is lehet már. Sokat kesergek lelkileg, ha egyedül vagyok, jól esne kiadni, de sajnos már nem tudok sírni. Mitől lehet ez? 18/f

2012. jún. 21. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szeletelj hagymát.
2012. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
hát, a saját dolgaimon én se tudok, de pl. egy szomorú film, v. ink sorozaton nagyon el tudok érzékenyülni és ez kiadja belőlem az ilyen érzelmeket. főleg, ha már láttam egyszer és tudom, h. mi lesz a vége. szerintem ez nem korfüggő. 19/f
2012. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem korfüggő. Hanem inkább sorsfüggő.

Iskolás koromban nem volt miért sírnom, de 30 évesen ha sehogy sem akar összejönni egy munkahely, akkor rengetegszer rámjön a zokogás. Máskor meg nem, mert már annyit szenvedtem, hogy megszokja az ember. Változó,de nem korfüggő.

2012. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!