Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tudósok miért nem fejleszten...

A tudósok miért nem fejlesztenek ki egy olyan szert, amivel a csecsemők mondjuk 5 év alatt megérnek 18 éves szintre agyilag és testileg is?

Figyelt kérdés
És akkor nem kéne olyan sokáig eltartani őket, majd el tudnák tartani magukat 5 fölött is!

2012. júl. 14. 16:26
1 2 3 4 5
 41/50 Andizsuzsi ***** válasza:
96%

Mert hülyeségeket beszélsz.

Pl: "Alepvetően egy ilyen szer a mennyei mamával érne fel az európai kihaló népeknek!

A hamar érő fiatalok hamar tudnának új gyermeket szülni, akik szintén hamar felnőnének, így nem lennénk kihalásra ítélve."


Nem tudom, milyen európai kihaló népekre gondolsz, de annak most sem biológiai - genetikai okai vannak. Egy nő élete folyamán akár 20 gyerek szülésére is képes lenne. Hogy mégsem születik ennyi gyerek, annak nem biológiai okai vannak.

2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

De a bevándorlók mindnehol jobban szaporodnak, akik majd eltörlik a kereszténységet, eltelik 50 év és eltörlik, ha nem tudjuk felvenni velük a szaporodási harcot!

A felvetett problémák mindegyikét ki lehetne amúgy küszöbölni, gyerekek hamar felnőnének, de nem rákosodnának el, mert arra is ki lenne fejlesztve egy szer, a szaporodást szabályoznánk, stb. Mindenre lenne megoldás! De ti, csak azért, hogy felsőbbrendűnek érezzétek magatokat belém köttök aljasul!

A mocskolódás miatt meg is érdemlitek amúgy a minusz pontokat!

2012. júl. 15. 21:20
 43/50 anonim ***** válasza:
96%

Azért a kereszténységet nem törlik el csak úgy pikkpakk....több mint 1 milliárd lelket számláló egyház azért.....És ha valaki nem keresztény akkor már nem is ember??? Van iszlám cimborám több is. Magyar állampolgárok. Jó emberek! :)

Eszembe se jutna szaporodási harcot kezdeni ellenük! :D

2012. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Elmondom még egyszer. Nincs szaporodási harc. Genetikai alapon minden rassz ugyan olyan eséllyel szaporodik. Annak, hogy kevesebb gyerek születik, gazdasági okai vannak, azon pedig a te piruláid nem segítenek. A nők biológiailag ma is alkalmasak arra, hogy 12-14 éves koruk között elkezdjenek szaporodni. Mégsem teszik.
2012. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
96%
Ja meg még egy kiegészítés! Rassz és vallás nem összekeverendő.... Negroid és mongolid is lehet keresztény...Semmi nem tiltja! :)
2012. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
96%
Rendkívül nagy fantáziával rendelkezel, azt hiszed, minden ilyen egyszerű, hogy a tudósok a fejükbe vesznek valamit, és akkor egyik napról a másikra ki is fejlesztették. Mellesleg az előttem válaszolók tényeket közölnek veled, te pedig mindegyiket lemínuszozod, merthoogy ők beléd kötnek. Elárulom: te kötsz bele mindenkibe, újabb és újabb lehetetlen, gyermeteg ötletekkel állsz elő, és nem tudom, hány éves vagy, de egy 13 éves gyereknek előbb a tudtára adom, hogy nem reális az a dolog, amiről itt a vita folyik. És remélem, akkor már én is kapok minuszt. Szép napot mindenkinek!
2012. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 sbmaner válasza:
91%
A kérdésedre választ adva, a tudósok azért nem fejlesztenek ki egy ilyen szert, mert ahogyan a többi válaszadó is leírta, több hátrányát látják mint előnyét. Ha te nem értesz velük egyet akkor győzködd a "tudósokat", szerintem erre nem ez a legalkalmasabb hely.
2012. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 sbmaner válasza:
95%
Kiegészítve: Ha te csak amiatt szeretnél egy ilyen "szert", hogy ne kelljen a gyermekedet eltartanod több tíz évig, akkor vagy ne nevelj gyereket, vagy találj fel egy ilyen "szert" és azt add be a saját gyerekeidnek. Szerintem előbb kerülnél miatta börtönbe, minthogy unokád legyen.
2012. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Börtönbe kerülne? :D Ilyen genetikai beavatkozást még a Hágai Emberjogi Bíróság se nézne el és kinyiratná a francba! :D
2012. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Válaszolók!

Többen is tizenéves gyereknek gondoljátok a kérdezőt, pedig nem az! Felnőtt nő a kérdező. Talán már gyermeke is van. Egyszerű és sablonos gondolkodásmód jellemzi. A családjában vagy a közvetlen környezetében felmerült problémára így keresi, vagy az általa elmondottakban találná a megoldást. Amúgy bosszúálló típus, személyes ismerettség esetén óvakodnék tőle, mert nem lehet tudni, hogy mitől bántódik meg, ami miatt bosszút is állna. A tudomány rovatba tette fel a kérdést, de láthatóan a tudományos magyarázatokat elfogadhatatlannak és megtorlandó véleménynek tartja, és csak saját, fanatikus elképzelését véli az egyetlen helyes és "keresztény" megoldásnak.

Rendőrségi profilalkotó vagyok...

2012. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!