Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Napkitörés okozta az alábbiaka...

Napkitörés okozta az alábbiakat, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az éjjel nem tudtam aludni, pedig nagyon jó alvó vagyok, csak teliholdkor nem tudok, de az most nincs. Tegnap este és még ma is nagyon furcsán, rosszul éreztem magam, de nem úgy mint mikor front van. Ahol lakom az éjjel volt 1 tűzeset, 1 baleset és 2 halott. Máskor ilyen félévente,ha van, mármint nem halott. Kereskedelemben dolgozok, és nagyon sok ember volt ma vagy túlpörögve vagy retaldált. Okozhatta ezt a 14-i napkitörés, vagy valami más?

#napkitörés #szokatlan esetek
2012. júl. 18. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem okozhatta.
2012. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

Folyamatosan vannak napkitörések, csak most fel vannak fújva.


Nem, nincs semmi összefüggés.

2012. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:
A napkitörés nem okozhatja. De az időjárásváltozás igen. Mindenki kicsit „kómás”. A nagy kánikula után egy ilyen hidegfront erősen megviseli a szervezetet. Ha van oka a dolognak, akkor ez. (Én sem aludtam el könnyen az elmúlt napokban.) De az is lehet, hogy egyszerűen csak most látsz meg olyan dolgokat, amik eddig is történtek, csak nem ütötte meg a tudatküszöbödet.
2012. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!