Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lattam? Talan...

Szerintetek mit lattam? Talan ufo-volt?

Figyelt kérdés
Lattam egy este egy csillaghoz hasonlito de sokkal nagyobb fenyt ami sargabb volt.Mozdulatlan volt ugyh gondoltam valami szillagaszati ritkasag,csakh egy pillanatban elindult nyilegyenesen a fold fele olyan sebesseggel h fenycsikot huzott maga utan de becsapodas nem volt mert nem hallottam.Valaki adjon egy esszeru magyarazatot mert nem akarok abban a hitben elni h ufo volt.

2012. júl. 19. 12:01
 1/10 Antimod ***** válasza:
Az UFO is ésszerű magyarázat, de valószínűleg nem erre az esetre. Hullócsillaghoz mit szólsz?
2012. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lampion? mostanában nagy divat .....-.- lehet az zuhant le égve
2012. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Mivel nem tudod, mit láttál, ezért UFO volt.

Az UFO ugyanis nem ezt jelenti: [link]

Ez eredetileg egy katonai rövidítés, Unindentified Flying Object, vagyis Azonosítatlan Repülő Tárgy. Mivel repült, és te nem tudtad azonosítani, ezért ART, vagy angolosan UFO volt.

2012. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel a föld felé indult el, ezért nem ufó volt, hanem ASS - azonosítatlan süllyedő sárgaság
2012. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én voltam
2012. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hullocsillag nem lehetett mivel allo pziciobol indult,az ufot pedig a foldonkivuli jarmure ertettem
2012. júl. 19. 13:15
 7/10 A kérdező kommentje:
a lampiont megint nem hinnem mivel rohad nagy sebesseggel indult el a fold fele tokeletesen statikus allapotbol miutan en mar majd 1 perce figyeltem szoval az a lampion vagy felfele vagy lefele de mozog
2012. júl. 19. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
hát akkor viszont csak ufó lehetett: szerintem már egy análprobe-on is túl vagy, csak kitörölték a memóriád.
2012. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
eszembejutott mar
2012. júl. 19. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Marhára megéri ám itt nektek válaszolni. Leírom, mi az az UFO, hogy ne legyen az, hogy mindenki tévesen használja ezt a rövidítést, igazam van, látom, hogy a gyerek fel se fogja, de azért a sok majom lepontoz.
2012. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!