Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi történik ebben a videóban?...

Mi történik ebben a videóban? (UFO)

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném ha valaki részletesen leírná nekem, mert nagyon felkeltette az érdeklődésem! Kérlek benneteket, hogy értelmes választ adjatok! Köszönöm!


2012. júl. 20. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj már!

Egyébként nekem alig esett le, hogy mit kell figyelni. Utána vettem észre az az emberszerű izét. Hát ez baromság, és normális választ fogok neked adni. Az ott egy ember, és el van játszva az egész. Ezeket a hülye, magukat mondó "tudósokat" pedig jócskán teletömték a zsebüket, hogy beszéljenek hülyeséget...

2012. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a videó során miért csak 3 ember beszél? Gondolom ennyire volt pénzük.
2012. júl. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rókázás történik ebben a videóban. Bejön egy ember, négykézláb áll, s kiadja, amit evett. Ezután feláll és tovább megy. Ez látható a képen.
2012. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, amit eddig írtatok az nekem is világos. Viszont engem az érdekel amiről dumálnak! Ehhez elsősorban jó angol tudás szükséges, amivel én nem büszkélkedhetek mivel németet tanultam!
2012. júl. 20. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!