Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megálmodtam egy katasztrófát....

Megálmodtam egy katasztrófát. Volt már egyszer ilyen és be is jött. Tanácstalan vagyok, mit tehetnék? Felejtsem el az álmom?

Figyelt kérdés

Egy repülőgép zuhant le az álmomban. Norvégiából tartott Budapestre. Nagyon félelmetes volt, a fejem fölött repült el, alacsonyan, és akkor már tudtam hogy baj van, hiszen megdőlve repült és lezuhant.

Elég félelmetes volt:S


2009. júl. 15. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Mit szívsz? Én is szeretnék ilyeneket álmodni.
2009. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
És mi volt az előző álmod?Hogy jött be akkor?Mi történt?...Mennyi idő elteltével történt meg?
2009. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztél előtte katasztrófafilmet?
2009. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
pár hónapja én azt álmodtam meghalt jackó, másnap aszittem télleg, mintha előző nap a hírekben láttam volna, és mostmeg télleg
2009. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az előző álmom ami beteljesült az két éve volt kb,. kisiklott egy vonat. Egy hétre rá benne volt az újságban.:S

Nem néztem katasztrófafilmet előtte, csak egy vígjátékot.

2009. júl. 15. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én már jópárszor megálmodtam a 3. VH-t...remélem, sosem teljesedik be...csak egy bökkenő van...van egy ismerősöm, aki katona szeretett volna lenni, és leírtam neki egy két gépet, tankokat, repülőgépeket, amiket még sosem láttam sehol csak az álmomban...ő egytől egyik felismerte őket és a legtöbbje olyna prototípus volt, amiből még csak 10-20 darab van a világon és még kísérleti stádiumban vannak...
2009. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Énis szoktam ieneket csinálni csak én úgy emlékszem rájuk mintha már megtörtént volna és csak akkor tudom mondani hogy ezt már megálmodtam mikor már megtörtént. Tehát ez az eggyik "nagyon hasznos" emberi képességek közé tatozik. Azt hogy te tudod hogy még megsem történt jó de remélem, hogy csak fantázia. Remélem nem értékelitek a hozzászólásomat. D
2009. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is álmodtam már röpcsizuhanást úgy hogy másnap be is következett Oo
2009. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is váltak már valóra álmaim, bár nem katasztrófásak voltak.

viszont másfél hete egyik rokonommal álmodtam akit utoljára 2 évesen láttam, és most haldoklik :( gyógyíthatatlan betegsége van

és most vok 14

2009. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én azt álmodtam múltkor, hogy az egyik rokonunknak, akinek most lesz kisbabája, ikrei lesznek. és másnap meséltem anyának, és mondta, hogy tényleg úgy volt, hogy ikrek lesznek, csak az egyik baba meghalt:(
2009. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!