Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet belsőépítész az aki nem...

Lehet belsőépítész az aki nem tud rajzolni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a belsőépítészet, mint szakma, de rajzolni nem tudok. Semmi igaz, hogy még általánosba járok, de érdekel. Az emberábrázolás az állatábrázolás, a tájkép... Semmi ilyesmi nem megy. Viszont szerintem és mások szerint is kreatív vagyok.

2012. aug. 22. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Három rostás raj felvételi van, egyetemi jelentkezéskor.
2012. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a rajzolás elsajátítható készség... a belsőépítészethez nem csak rajz tudás, de jó fizika és matek tudás is kell hozzá (geometria)


mivel általánosba jársz még semmi gond, egyetemig bőven van időd gyakorolni gyakorolni gyakorolni...

2012. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az utolsóra ne hallgass, mert valószínűleg egy cipőben jártok..

Gyakorolni sok mindent lehet, csak valószínűleg éppen az különböztet meg egy jó építészt egy rossztól,hogy az előbbinek van hozzá tehetsége.

2012. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 12 évig járt rajz osztályba, mégsem vették fel.
2012. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előbb lemaradt:

Szóval elhiheted, hogy róhat sokat gyakorolt

2012. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Amúgy matekból és fizikából jó vagyok..

2012. aug. 23. 10:50
 7/8 anonim válasza:
akkor menj matektanárnak
2012. szept. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem járunk egy cipőben mert én olyan szakmára jelentkeztem ahova kell a rajz és felvettek :P


és nem én, hanem a tanárok mondják hogy gyakorolni gyakorolni gyakorolni... ha nagyon nem megy a rajzolás akkor probál utána olvasni a jobbagyféltekés rajzolásnak, és azt gyakorold, állítolag csodákra képes...


12 évig árt rajzra még se vették fel... az egyik tanárom 4 évig probálkozott bejutni az egyetemre mire sikerült neki.... az ilyen helyeken ahol felmérő isvan, nem csak szimpla pontszám többször kell probálkozni

2012. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!