Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy általános...

Pistikee kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy általános iskolai informatika tanár legyek? Hogyan működik pontosan ez?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy szakközepes érettségim van, választott tantárgyam az informatika volt. Elvégeztem egy informatikai hálózattelepítő és üzemeltető okj-s középfokú képzést nappali tagozaton és jelenleg webprogramozó felsőfokú okj-s nappalis képzésen vagyok, de ezt nem igazából szeretem.

2012. szept. 28. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentkezel egy informatikatanári képzésre egy olyan főiskolán, vagy egyetemen, ahol van ilyen képzés. A jelentkezés a szokásos felsőfokú jelentkezési rendszer szerin történik, legközelebb valamikor februártól. Keress ilyen felsőfokú intézményt (ELTE, Pécsi, Szegedi Egyetem, stb.), a honlapján tájékozódj a szakirányokról, ha megtaláltad, további információkat olvashatsz a feltételekről.
2012. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!