Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tudom megtanulni a...

Hogy tudom megtanulni a történelmet fél óra alatt?

Figyelt kérdés
Nincs belőle sok csak kb 1 oldal.. Gyorsan meg kéne még tanulni xD
2012. okt. 7. 19:50
 1/4 anonim válasza:
úgy, hogy szépen kikapcsolod a gépet, 10 perc alatt megtanulod, és elmész aludni.
2012. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gépröl vagyok :D és nemmegyafejembe azértkérdeztem -.-..
2012. okt. 8. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Előbb megtanulod, hogyan lehet megállítani az időt, megállítod, és amikor tudod az anyagot, fél órával előbbre állítva újraindítod az időt. Pillanatnyilag nincs más lehetőség.


Ha nem tudsz megtanulni 1 oldalt fél óra alatt, annak két oka szokott lenni. 1. Igazából nem is akarod (bár lehet, hogy erről nem is tudsz). 2. Sok korábbi anyagot sem tanultál meg, ezért a most olvasandók, tele vannak számodra értelmetlennek tűnő fogalmakkal és adatokkal, amit képtelenség megjegyezni.


A tudás úgy jön létre, hogy a dolgok egymásra épülnek. Azért tud valaki később könnyen tanulni, mert a korábban tanultakból számtalan dolog jut mindig eszébe, amihez kötheti az újat, így szinte észrevétlenül megjegyzi. És az is emiatt van, hogy például valaki utálja a matekot, mert semmit se ért belőle. Ezt megszüntetni csak úgy lehet, hogy vissza kell lépni. Lehet, hogy egészen az elejére.

2012. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a nap folyamán a legfrissebb vagy szellemileg.
2012. okt. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!