Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Naponta 6-7 órát tanulok,...

Naponta 6-7 órát tanulok, miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval még csak 13 vagyok (nemsokár 14) vagyis 8. osztályos,de ezek ellenére napi szinten 6-7 órát tanulok.Vannak 11. osztályos ismerőseim akiket megkérdeztem h mennyit tanulnak naponta és ugyanennyit mondtak...És mindezek mellet van olyan,hogy azt mondom h jólvan,ezt majd a suliban...miért van ez?agyszerűen elfáradtam már abban h suli után egyből leckézek egészen éjfélig majd hajnali négykor kelek,hogy befejezzem...kérlek segítsetek!!

#tanulás #6-7 óra
2012. okt. 23. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van, mert nem fog az agyad. De nincs ezzel semmi probléma, nem lehet mindenkiből agysebész. Majd elmész szépen egy építőipari vállalathoz, oszt kevered a betont.
2012. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

@ 10:


Köszönöm. :)



@ 11:


Bocs, de akkora b.nkó vagy, mint ide Kiskunlacháza.

Először is a beszólás stílusa miatt. Másodszor pedig gondolkozz már: humán beállítottsággal építőiparba???

Maaargit, noooormááális? :O


Nagyon kíváncsi lennék, hogy te mit tettél le eddig az asztalra, amitől ekkora arcod van...

2012. nov. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon köszi a tanácsokat!Főleg Bertának!Azóta lecsökkent a tanulási időm napi 4-5 órára.Próbálok még ezen is csökkenteni (ha lehet).És még egyszer nagyon köszönöm!!!Megy a zöld kéz!! :DD
2012. dec. 17. 14:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Az szép; napi 2 órával beljebb vagy. :)

Örülök, hogy segíthettem; és köszönöm a visszajelzést. :)


Ha már itt vagyok, még egy tanács, ami az előző válaszból kimaradt: normális táplálkozás. A reggelit ne hagyd ki, de ne is legyen túl sok; napközben pedig egyenletes időközönként egyél, ha teheted. Sok zöldség, gyümölcs, tejtermék; kevesebb kenyér- és tésztaféleség (szénhidrát); még kevesebb hús; és igen kevés - de nem nulla! - zsiradék.


Ja, még egy: kis készségfejlesztés játékkal. Pont ma ajánlottam valakinek néhányat egy weboldalról, bemásolom a linket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


További sok sikert. :)

2012. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!