Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik jó tanulók 4-5, hogyan...

Akik jó tanulók 4-5, hogyan van idejük, hogy naponta sportoljanak, és fogyanak?

Figyelt kérdés
én nagyon nem tudom beszorítani,mindig fáradt vagyok mikor hazaérek,tippeket várok.
2011. márc. 31. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek: soha többé nem lesz annyi időd magadra, mint középiskolásan.

Én már dolgozom, ez halál, pontosabban még az se, mert nincs időm rá.

Míg középsulis voltam, minden nap jártam 4-6-ig edzésre (tenisz), a suli 2-ig tartott (ha volt fakultáció/szakkör), akkor fél 4-ig. Ha nem volt, addig is tanultam bent a suliban. 6 után vacsi, aztán tanulás 9-10-ig, de amit lehetett, azt hétvégén előretanultam. Közben csináltam 2 középfokú nyelvvizsgát is.

4,66 voltam, a legjobb az osztályban ezzel.


Most meg estig dolgozom, hulla fáradtan esek haza, vacsi, majd bealszok a tv előtt. :((

2011. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
No, jó példa leszek neked :). Kitűnő vagyok mindenből, és hát nem azok közé tartozom, akik átolvassák, s már mindent tudnak, keményen seggelnem kell a könyv felett ezért az eredményért, szóval gondolhatod, hogy nem 10 perc a tanulás. Ehhez még hozzátársul, hogy minden étkezésem saját magam készítem el, igen, még az ebédem is magam főzöm, napi 5 kajálás is elég sok időt elvesz. Ráadásul bejárós vagyok suliba, ami azt jelenti, hogy napi 2 órám elmegy csak a buszozással, van, mikor több, ha még várnom is kell a buszra, mert hát nem olyan helyen lakom, ahol 10 percenként jönnek a buszok. Ezenkívül van párom, akivel a találkákat is meg kell oldani. Nem beszélve egyéb tennivalókról, itthoni munkák, takarítás, segítek húgomnak leckében stb. Ennek ellenére beszorítom a mozgást is szinte minden nap. Igazából mindenkinek van 1-2 órája legalább, amikor csak tévézik, ilyenkor egy 45 perces aerobickot, szobabiciklit be lehet iktatni, akár az esti film nézése közben, vagy egyszerűen leszokik az ember a tévéről, helyette inkább elmegy futni :). Mondjuk én pont azért vettem szobabiciklit, hogy ne kelljen lemondani este arról, amit szeretek nézni :D. De van, mikor fél órával korábban kelek, s reggel biciklizem egyet, ez többször fordul elő, jobban szeretem, jó hatással van a napomra a reggeli mozgás :). Igen, fáradt vagyok, de ez van, akkor is fáradt lennék, ha csak tévéznék, s akkor is, ha közben mozgok is, akkor inkább mozogjak is, nem? :)
2011. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. En nekem mondjuk mazlim van a tanulas temaval, viszonylag konnyen elsajatitotm az infokat, szoval napi fel oranal tobbet nem foglalkozom a tanulassal, de megis 4.8-as atlagom volt tavaly ev vegen(10.). Ebben az evben fogytam le kicsivel tobb mint 20 kg-t. Amugy en is mindig faradt voltam, es szinte majdnem mindennap 5 korul ertem/erek haza. Sokszor nincs kedvem biciklizni,de ez csak addig tart amig raulok a cangara es nekiallok. Akkor mar megjon a kedvem is, szoval csak ra kell venni magad,hogy inkabb legyel a mozgastol faradt, ami utan meg a kozerzeted is jobb, mint a semmittevestol.
2011. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a biciklivelfogytál 20kgot?
2011. ápr. 1. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Igen, szobabiciklivel.
2011. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és milyen gyakran tekertél,hány percet? mennyi idő után lettél kevesebb a méelg szerint?
2011. ápr. 3. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleinte 12 perccel kezdtem, 1.5 honap utan mar napi 1 orat tekertem, heti 5-6x. Merlegre nem igazan alltam, csak a vege fele(3-4 honap kb).
2011. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!