Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lefordítanátok nekem németül?

Melitta55 kérdése:

Lefordítanátok nekem németül?

Figyelt kérdés
Ritkán sportolok,de ha tehetem akkor kimegyek a Margitszigetre futni.Ritkán olvasok.De ha mégis könyvet veszek a kezembe akkor vagy fantasy vagy orvosi krimiket olvasok.A kedvenc tantárgyam a rajz szeretek rajzolni aktmodelleket illetve portrékat.Érettségi után tetoválni szeretnék. Szeretném kamatoztatni a tehetségemet.

2012. nov. 7. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ich treibe selten Sport, aber wenn ich die Möglichkeit habe, gehe ich auf den Margareten-Insel joggen. Ich lese selten. Wenn ich doch noch ein Buch in meiner Hand nehme, dann lese ich Fantasy, oder medizinischen Krimiroman. Mein Lieblingsfach ist das Zeichen. Ich mag Aktmodelle oder Porträten zeichnen. Nach dem Abitur möchte ich mich mit Tätowieren beschäftigen. Ich möchte aus mein Talent Nutzen ziehen.
2012. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

gehe ich auf den Margareten-Insel joggen.

--------

Javítás;


....auf die Margareten-Insel joggen.

2012. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!