Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A pedofilia betegseg?

A pedofilia betegseg?

Figyelt kérdés
Marmint ha valaki pedofil akkor ugy szuletik vagy az kialakul valamilyen okokbol kifolyolag?
2012. nov. 10. 15:18
 1/6 anonim válasza:
Nem veleszületett, hanem kialakult rendkívül súlyos személyiségtorzulás. Ha arra akarsz kilyukadni, hogy a pedofil nem tehet róla, ez nem igaz, mert vágyaiért nem, de tetteiért felelős, és így is fogják kezelni (büntetni).
2012. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Plusz normális esetben a vágyakon az ember többé-kevésbé uralkodni is tud. Jól néznénk ki, ha ez nem így lenne...
2012. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval hogyha en jol ertem amit te akarsz mondani akkor az az,hogy elmegyogyintezet vagy hasonlo luxusmegoldasok a buntetest illetoen ki vannak zarva.
2012. nov. 10. 16:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Es a pedofiliahoz hogyna kapcsolodik a nekrofilia...sose ertettem ,hogy mi osztonzi az olyan embereket a a nekrofiliara vagy nekropedofiliara.
2012. nov. 10. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Jujj, ez igen beteges dolog, és senki sem tudja, hogy miért. Büntetés? Kasztráció. Vagy elzárás, de attól nem oldódik meg a dolog. Bulgáriában kémiai kasztrációt alkalmaznak.
2012. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt csak elzarassal lehet igazan megoldani...nem csak potens allapotba tudnak "nem szep" dolgokat csinalni.
2012. nov. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!