Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » MI lesz 2012 december 21. -én?

MI lesz 2012 december 21. -én?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy világvége.. Vagy csak becsapódik egy KISSEBB meteor,ami nem is olyan lényeges?? Ma az égen naplementekor,kicsi,narancssárga foltokat láttam,ami idővel egyre nagyobb lett,és aztán egybement..a sok foltból egy nagy lett..Most szerintem az emberek 60%-a vagy több hülyének néz,de nem vagyok az..Aki nem hiszi el,nem érdekli a téma,nem tud semmi jót mondani,vagy csak kritizálni tud,az ne írjon!! Csak az,aki tényleg lényeges kommentet tud hozzáfűzni a kérdéshez. Köszönöm előre is!

2012. dec. 13. 18:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
miért töröltek innen minden választ?
2012. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
bocsánat csak nem mutatott nekem semmit :S de már látom a válaszokat :)
2012. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
A téli napforduló lesz! A csillagászati tél kezdete!Az év leghosszabb éjszakája.
2012. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

"Most szerintem az emberek 60%-a vagy több hülyének néz,de nem vagyok az."

De, sajnos az vagy.

Ugyanis ezt a kérdést már legalább 200 alkalommal kérdezték itt!

Biztos neked is kiírt vagy 20-at, mikor feltetted!!!

2012. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%
Remélem az összes ezós pöts kinyírja magát, biztos, ami biztos.
2012. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"Most szerintem az emberek 60%-a vagy több hülyének néz"

Inkább a többre szavaznék, az eddigi válaszok alapján közelítsük a 100%-ot. Amúgy tuti őrültek háza lesz, hiszen mindjárt itt lesz a karácsony.

2012. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Karesz6969 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ez egy olyan dolog, mint amivel a minap szembesültem.


A nagy forgalom miatt és amiatt mert siettem, letettem a kocsimat és nem átallottam metróra szállni, bár ez nagyon nem jellemző rám.


Megérkezve a célállomásra látom, hogy a kiszálló emberek nagy többsége arra a felfelé menő mozgólépcsőre vár ami teljesen tele volt már emberekkel és a mellette szintén felfelé menő mozgólépcsőn alig volt valaki. Pedig ugyan oda ment:-)


Csordaszellem...röviden ez a dátum is és a hozzá kapcsolódó elmélet és összes nyűg, mind a csordaszellemnek köszönhető.

Felvetettre ezt anno valaki, még kapcsolni is tudta jóslás, tudomány, horoszkóp miegymás és rögtön rengeteg ember magáévá tette a teóriát amit egyesek még tovább is "fejlesztettek".


Kérdésedre válaszolva: ugyan olyan nap lesz mint a többi - lényegét tekintve.

2012. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, karácsony előtt sokan úgy bevásárolnak, mintha nem 3 napról, hanem 3 hétről lenne szó...


De elgondolkodtam valamin ezzel kapcsolatban: lehet, hogy tényleg célszerű lenne több napra bespájzolni élelmiszerből. Mert ha esetleg hirtelen beborul az ég, vagy lesz valami szokatlan jelenség, akkor elképzelhető, hogy a tájékozatlanabbak és az ezóhívők megrohamozzák az üzleteket; akár tömeges pánik is kitörhet, boltfosztogatással meg mindennel, ahogy illik...

Azt hiszem, meggyőztem magam: a következő napokban több bevásárlós kört fogok tenni. :D


Ja, ez viszont igazán csúnya volt: "az eddigi válaszok alapján közelítsük a 100%-ot."

Közelítsük meg / megközelítjük/ közelítjük, beszélői szándékod szerint.

2012. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
aki nem a kérdésre válaszolt,annak az IQ-ja nem érte el a minimum szintet,mivel írta,hogy aki nem tud semmit,az ne írjon :DD. ennyire barmok nem lehettek. tisztelet a kivételnek
2012. dec. 14. 15:00
 20/35 anonim ***** válasza:

1: Ha törölteted a hozzászólásaim, attól még igazam van.

2: Mindenki hülye, aki ide ír, csak te vagy helikopter!

G.

2012. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!