Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » MI lesz 2012 december 21. -én?

MI lesz 2012 december 21. -én?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy világvége.. Vagy csak becsapódik egy KISSEBB meteor,ami nem is olyan lényeges?? Ma az égen naplementekor,kicsi,narancssárga foltokat láttam,ami idővel egyre nagyobb lett,és aztán egybement..a sok foltból egy nagy lett..Most szerintem az emberek 60%-a vagy több hülyének néz,de nem vagyok az..Aki nem hiszi el,nem érdekli a téma,nem tud semmi jót mondani,vagy csak kritizálni tud,az ne írjon!! Csak az,aki tényleg lényeges kommentet tud hozzáfűzni a kérdéshez. Köszönöm előre is!

2012. dec. 13. 18:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
73%
Jelentem tisztelettel, én még élek. És már csak három órát kell túlélni. ;)
2012. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
2012.12.21 21:21 és kezdődik a VV
2012. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
55%
2xSü neked semmi se jó. Mindenben keresed a hibát.. Rossz előítéletekkel rendelkezel = Sose lehetsz boldog :D
2012. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 2xSü ***** válasza:
84%

#33: Igen, minden elméleteben keresem az érvelési hibát, elvégre a tudományok kategóriában vagyunk, itt azért jobban kell ragaszkodni a tudományos módszertanhoz való hűséghez. Ha nem tényekre alapozzuk a világképünket, ha nem objektív, racionális érveléseken keresztül vonunk le következtetéseket, hanem prekoncepciók alapján, „tetszik-nem tetszik” alapján alakítjuk ki a világképünket, akkor egy nem valós képet fogunk kialakítani magunkban a világról, így persze önmagunkról is. Ez lehet, hogy rövidtávon boldogságot okoz, de hosszútávon nem.


Amúgy nem keresem a hibát mindenben. Egy étellel, zenével, sakkjátszmával, vagy egy ajándékkal szemben nem vagyok maximalista, nem a hibát keresem, hanem a jót, a szépet. Szóval nem mondanám, hogy !mindenben! a hibát keresném. Kizárólag az elméletekkel, véleménynyilvánításokkal szemben vagyok ilyen „szigorú”, de én azt gondolom, hogy egy igazságot kereső embernek ezt a hozzáállást kellene követnie.

2012. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, hogy az ilyen jövőre vonatkozó kérdéseknél, amik egy kvázi "jóslatot" is tartalmaznak (ezek legtöbbször a választások környékén kerülnek elő, az "Úgyis az X párt fog nyerni, ugye ti is így gondoljátok?" jellegű kérdéseknél), a kérdező az általa jósolt de be nem következett esemény után mindig lapít mint nyuszi a fűben. Még egyszer nem írt(ak) kommentet az általuk előre sejtett esemény elmaradása után, hogy "jaj bocsi, tényleg igazatok volt". Ez csak egy érdekes megfigyelés:)
2012. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!