Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » MI lesz 2012 december 21. -én?

MI lesz 2012 december 21. -én?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy világvége.. Vagy csak becsapódik egy KISSEBB meteor,ami nem is olyan lényeges?? Ma az égen naplementekor,kicsi,narancssárga foltokat láttam,ami idővel egyre nagyobb lett,és aztán egybement..a sok foltból egy nagy lett..Most szerintem az emberek 60%-a vagy több hülyének néz,de nem vagyok az..Aki nem hiszi el,nem érdekli a téma,nem tud semmi jót mondani,vagy csak kritizálni tud,az ne írjon!! Csak az,aki tényleg lényeges kommentet tud hozzáfűzni a kérdéshez. Köszönöm előre is!

2012. dec. 13. 18:31
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
100%

semmi nem lesz nézd meg a képet itt a bizonyíték


[link]

2012. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

@ 21.:


Ez óriási, köszönöm. :)

Néhány kérdéshez be fogom másolni a linket én is.


Láttam, hogy más kérdésekhez is beraktad, ezért viszont óvatosságra intenélek: engem áprilisban 24 órára automatikusan letiltott a rendszer szpemelésért, amikor egymás után 4 kérdéshez bemásoltam ugyanazokat a linkeket. A tájékoztató szerint a modik megvizsgálták az ügyet, vissza is engedtek hamarabb; csakhogy letörölték az összes érintett választ. Pedig depressziósoknak és öngyilkosjelölteknek szánt segítő weblapok voltak... :O

2012. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

1. kezdődik a téli szünet ^^ <33

2. egy csomóan bevásárolnak karácsonyra

3. egy csomóan megbánják a felvett hiteleket


Én kb. ennyire számítok:)

2012. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"semmi nem lesz nézd meg a képet itt a bizonyíték "


és még egy:


[link]

2012. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
Visszatér Quetzalcoatl és megváltja az emberiséget.
2012. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

Szia kérdező. Itt egy elég jó válaz erre.

http://www.youtube.com/watch?v=ovnm8OeyPaI

2012. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 2xSü ***** válasza:
100%

A videó már előjött egy másik kérdésnél. (Lehet ugyanaz linkelte be.) Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__37..


Ott ezt válaszoltam rá:

„Huhh, hát ez a videó erősen sántít. Az a baj vele, hogy a legalattomosabb fajta, tényekből indul ki, hozzácsap pár feltételezést, majd olyan következtetéseket von le, ami csak egy prekoncepció tükrében logikus, amúgy nem állja meg a helyét, nem objektív. Itt-ott kimondottan hülyeséget mond. Amúgy valahol lehet érezni, hogy próbálja a videó úgy beállítani, hogy a „fizikusunk” nem nagyon hisz az összeesküvés elméletekben. (Persze azért elég jól ismeri őket, hivatkozik rájuk). Szóval próbál az egész pengeélen egyensúlyozni, elhitetve a nézőben, hogy itt bizony egy objektív, elfogulatlan, tudományos alaposságú véleményről van szó. Hát a lényegét tekintve egy frászt tudományos. Maximum használ fel olyan tényeket, amelyek tudományosan megalapozottak.


Kíváncsi lettem, ki ez a Dr. PhD. Magyar László. (Ez így önmagában vicc, hiszen vagy Dr. vagy PhD., hiszen a PhD-ben benne van a doktor.) Rákerestem a Google-ban, és nem találtam a videóra hivatkozáson kívül semmit. Több eset lehetséges. Vagy tényleg letette a doktorit, de azóta más területen dolgozik (pl. mérnökként), vagy eleve nem doktor. Mindenesetre tudományos munkája nem található sehol. Én ennek tükrében még abban sem vagyok biztos, hogy Magyar Lászlónak hívják.”

2012. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Túlélők vannak még? :P
2012. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nincsenek, mindenki meghalt.

Te sem élsz már.

2012. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Kérdezőt eltalálta már a meteorja?
2012. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!