Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Én rontottam el a felvételin?

Én rontottam el a felvételin?

Figyelt kérdés

A 2. feladatban volt az a kérdés, hogy melyik mellé melyik illik. Az e)-re a válasz elvileg (a megoldókulcs alapján) a 2-es. Én a 8-ast jelöltem meg. Én hibáztam? Mert szerintem a z, hogy "rossz híre van" egyáltalán nem jó...

Értem, hogy a "kiválasztják" sem a legjobb, de a többitől ezerszer jobb, és kizárásos alapon írtam be.

Megnéztem a jelentését egy könyvben: "(vmely gyalázatos, szégyenletes tette miatt) megbélyegez vkit"

A 8-as sem az igazi, de hogy a 2-es legyen a megoldás?

Szerintetek? :s



2013. jan. 19. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én megoldottam a feladatot az általad leírtaktól függetlenül; csak utána néztem meg, amit írtál.

Nekem így jött ki:


a - 5

b - 6

c - 7

d - 1

e - 2


Tehát a javítókulcs rendben van.


Viszont szerintem - hangsúlyozom, hogy szerintem - nem teljesen egyértelműek a párok, mert nem teljesen pontosak a meghatározások.

2013. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem igazad van. Lehettek volna egyértelműbbek, vagy lehetett volna olyan, hogy fogalmazd meg te a jelenést. De nem baj... azért még remélem fel fognak venni... :/
2013. jan. 19. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!