Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tudok szépen rajzolni?

Hogy tudok szépen rajzolni?

Figyelt kérdés
nem olyan szinten miint a profik, de egy átlag ember azt mondja rá, hogy szép. tanfolyam, vagy tanár kilőve. itthon szeretném elsajátítani. ha esetleg tudna valaki segíteni nagyon megköszönném :)

2013. febr. 27. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Erre nincs rendes magyarázat!!!

ez általában a génektől függ, ha van olyan családtagod aki szépen rajzoltakkor esélyed van rá hogy jól rajzolj

2013. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
én ugy coktam hogy fogok egy ilyen hat nemtom hogy mondjam de egy ilyen betondarab es akkor azt belemártod valamibe pl olajba vagy nemtom és ugy igy csinalsz ilyn mintakat naon cép centem
2013. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
muterom elég szépen rajzol :)
2013. febr. 27. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak könyvek, amelyek segíthetnek. A rajzolásnak is van módszertana, bizonyos szintig ugyanúgy tanulható, mint bármi más. Ha a tanfolyam és a tanár ki van lőve, akkor szerintem nézz meg pár könyvet, de a könyveknél sokkal fontosabb az, hogy gyakorolj rengeteget. Ez a legeslegfontosabb. Nincs semmilyen csodamódszer, legfeljebb némi iránymutatást kaphatsz, neked kell belefektetni egy rakás munkát. Ez is úgy működik, hogy csak annyit tudsz kivenni belőle, amennyit beleraktál :)
2013. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 S.O.S vagy HELP válasza:
én ugy tanulktam meg hogy beirtam yoututbe ba hogy: how to draw pl bart simpson és a videora amind rajzol az emberke te is csinálod vele majd ha lemaradsz viszatekered vagy megállitod ... nekem bevállt
2013. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!