Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van olyan tudomány ahol...

Van olyan tudomány ahol foglalkoznak az olyan emberekkel kik mások? Mert eltérnek mások tudásától, keresnek e kapcsolatot velük? PL a múltban való utazás mert az agy képes felidézni

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a tudomány nem foglalkozik hittel. pl te azt mondod az agy képes a multba utazni, ez hit, mert objektív és hiteles bizonyítékod nincs rá. A tudomány meg azt mondja, hogy az agy néha igen életszerű hallucinációkat képes csinálni, ugyanakkor a multba jelenlegi ismereteink alapján nem lehet utazni, ergó az agy nem tud a multat felidézni (persze a saját multját igen, ezt hívjuk emléknek, csak az élet előtti multat nem). mindezt pedig tapasztalati vagy éppen elméleti bizonyítékokkal, de legalábbis tudományosan elfogadható érvekkel képes alátámasztani.
2009. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátria? nem tudom, tudománynak minősül-e...
2009. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a múltadba akarsz utazni, gyere hozzánk a neurológiára, tudok erre egy jó gyógyszerkoktélt.

Amőgy a tudomány _tudománnyal_ foglalkozik.

2009. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A test küld üzenetet az agynak ahol kép formájában tudat velünk eseményeket.Nem kérdeztem volna ha nem sikerült volna nekem több múltamat látni millió évekkel ezelőtti is megidéznem,tudom hogyan érhető el és azt is,hogy bárkinek sikerülne,nekem élmény,de a válasz sok ismeretlenre feltárható magunkban és nincs ilyennel foglalkozna.magam vagyok a bizonyíték,nem véletlennek köszönhetem se nem a hitnek.magamlennék ezzel.
2009. szept. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!