Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy érhetem azt ell, hogy...

Kalbi Css kérdése:

Hogy érhetem azt ell, hogy tudatalatimat fell tárjam?

Figyelt kérdés

Előre is bocs a helyesírásért.!

Néztem ezeket a tudatallati dolgokat , hogy tudom fejleszteni stb. de azt nem tudom ,hogy , hogyan tudnám ezt fell tárni magam elött, hogy egyátalán hogy lássak bele a tudatalatimba vagy ez mire használható? evvel mit érhetek el? mire jó ez? ezzel ell képzhelhetek dolgokat? ezekre lennék kiváncsi és még1xer bocsi a helyesirásért.!



2013. márc. 10. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ismeretek megszerzésének van egy sorrendje. Ez azért is fontos, mert úgy a leghatékonyabb megszerezni a megfelelő tudást. Lépcsők átugrása legtöbbször a felsőbb szintek tökéletes félreértését eredményezi, és azt a hamis látszatot kelti, hogy tudsz róla valamit. Igen, de annak nincs köze a valósághoz.


Ha lehet, arra kérlek, maradj egyelőre a helyesírás tanulmányozásánál. Hidd el, megéri. A tudatalattinak például azért ezt a nevet adták, mert nem a tudati szinten van. Nagyon sok és mély ismeret birtokában lehet egyet s mást megtudni róla, főleg a működéséről, de az se neked, se másnak nem fog menni, hogy úgy olvass benne, mint valami könyvben. Az erre irányuló erőfeszítések merő időfecsérlés, amit sokkal hasznosabb dolgokra fordíthatnál.

2013. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!