Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy változtathatom meg a hangom?

Hogy változtathatom meg a hangom?

Figyelt kérdés

Lány létemre mély hangom van és elégé szégyenlem,valahogy el lehet érni,hogy ne legyen ilyen mély/lányos hangom legyen?

Tudom,hogy a műtéttől csak mélyebb lenne,szóval azzal csak rosszabb lenne.Valahogy megoldható,hogy lány hangom legyen?



2013. márc. 26. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok szakértő, de nem igazán hallottam ilyen jellegű beavatkozásokról vagy módszerekről. Szerintem sokkal jobban teszed, ha elfogadod a hangod. És tudd azt is, hogy sokan vannak, akik szeretik a mély női hangot, pl. én is. Engem a cincogós-nyávogós hangok taszítanak kicsit, az altok viszont szexik.
2013. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lufival!
2013. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Nyers tojással. Igyál nyers tojást. Az operénekesek is ezt teszik...
2013. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
20éves lány vagyok. Nekem is mély a hangom. Ha zavarba vagyok még mélyebb. De én már leszarom. Akinek nem tetszik ne hallgassa :D na meg ha lányosabb lenne, nem én lennék.
2013. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tönkre akarod tenni, kezdj kísérletekbe. Viszont inkább azt javasolnám, hogy vizsgáld meg azokat (beleértve magadat is), vajon miért nem tetszik, nem tudatlanságból-e. Egy intelligens emberi hang, akármilyen hangszínű, szép. Lehet persze rikácsolni, meg brummogni, de az nem normális emberi.

Fogadd el olyannak, amilyen, és légy rá büszke. Az csak a tiéd. Legalább van egyedi jellege.

2013. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Én azt tapasztaltam,hogy a pasiknak nem jön be a hangom,olyan mintha zavarná őket(mondjuk a csajokat jobban zavarja)

" miért nem tetszik"

azért mert imádják utánozni a hangomat és ez elég zavaró,sértő,lényegében röhejesnek tartják,hogy mély hangom van

2013. márc. 26. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Látom a lufis válaszom jobb volt, mint a komoly válasz :D
2013. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!