Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kitoltöttem egy iq tesztet ....

Kitoltöttem egy iq tesztet . Az eredmenyem 108 lett, de csak egy lehetoseg volt a kort megado opciok kozott. A felnott, de en 14 eves vagyok . Arra lennek kivancsi, hogy ez az en koromra atszamitva korulbelul mennyi lehet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 00:32
 1/3 anonim válasza:
Ezeknek a teszteknek közük nincs az intelligenciához. Nézz utána, hogy milyen egy igazi teszt. Mérei-Binet pl.
2013. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:
100%
17-18 éves kor alatt nehéz IQ-t mérni, mert olyan, mint a testmagasság. Lehet egyik évben még te vagy a legmagasabb az osztályban, aztán következő évben meg a tornasor közepén találod magad. Az IQ, mint sok más emberi tulajdonság szakaszosan növekszik. 14 éves korban már kezd beállni, de messzemenő következtetést még egy raklapnyi tesztből sem lehet levonni.
2013. ápr. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek Süsüvel, én is gyakran töltögettem ki IQ teszteket fiatalabb koromban és ahol kor alapján súlyozták az eredményt, ott mindig irreálisan magas (140 feletti) érték jött, amiről persze szívesen állítanám, hogy a valódi IQ-m, de azért erős kétségeim vannak :):)
2013. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!