Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon létezik két ugyan olyan...

Vajon létezik két ugyan olyan dolog?

Figyelt kérdés
azt mondják két ugyan olyan dolog nem létezik.mit gondoltok a párhuzamos univerzum elméletről?mármint hogy valahol van mindennek,így nekünk is pontos másunk?
2013. ápr. 5. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy nem "itt" van, hanem "ott"? Az óriási különbség, szerintem.
2013. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az elemi részecskéket se lehet egymástól megkülönböztetni. Mind egymás pontos másai.
2013. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem.két tárgy élőlény stb
2013. ápr. 5. 22:09
 4/15 marsoska válasza:
59%
Nincs,egyáltalán nincs.Két molekula sem lehet ugyanolyan a végtelen sok elektron meg proton ami benne van ,azokból is végtelen van csak egy molekulában,és azok is mindig máshol vannak.Nem számítva a tárgyak konformációját.NINCS!
2013. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
51%

Ha belemegyünk a párhuzamos univerzum témába akkor is kétséges, hogy ott ugyanaz vagy, mint itt.

Illetve megjegyezném itt, amit egy videóban hallottam. Ha az univerzumunk 1 googolplex méretű lenne, akkor KIZÁRT lenne, hogy ne legyen belőled két ugyanolyan. Akkora szám ez a googolplex, hogy ilyen méretekben már elkerülhetetlen az ismétlődés. Gondoltam ezt érdekességként megosztom veletek, habár nem konkrétan kötődik a témához. :)

2013. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A párhuzamos univerzumokról is azt mondják, hogy nem a pontos mása a miénknek, hanem apró részleteiben eltérhet a miénktől, bár ez egy elmélet, tehát nehéz nekünk kifogásolni.

Két egyforma dolog pedig nem létezik.a te két oldalad is más, mert a molekulák száma eltérő benne.Ha egy növény, vagy gomba ivartalanul szaporodik, a mutációk miatt még az ő utódja sem lesz pontos mása.Tehát nincs két egyforma dolog.

2013. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :) én is úgy tudtam nincs két ugyan olyan dolog,csak gondoltam utána kérdezek mert egyik ismerősöm szerint mindennek van :D
2013. ápr. 5. 22:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem kéne belemenni ebbe az univerzumos dologba..


És igen van, pl az összes elektron egyforma, az összesnek a töltése is megegyezik és ennek messzemenő következményei vannak

2013. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kerdezo!


Kerlek, tanuld meg ezt:


ugyanolyan


ugyanolyan


ugyanolyan


Koszonom.

2013. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó kommentelő.már ne haragudj de ha az ilyesfajta kérdések idegesítenek,miért kommenteled? egyáltalán miért nézed?
2013. ápr. 5. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!