Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Medig novok meg? 15 eves...

Medig novok meg? 15 eves leszek junius 21-en mjelenleg 173cm vagyok 183 akarok lenni nem nagyob se kisebb mit csinaljak leszek e akora sovany vagyokVin Diesel a peldakepem. Mekora a keze?

Figyelt kérdés
Akkora akarok lenni mind o csak 1 baj van a magasag 183 akarok lenni mekkora leszek maximum?Mekkora Vin Diesel keze marmint hany cm atmeroju?amitt tudtok Vin Dieselrol irjatok ida kerlek
2013. máj. 2. 11:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Leszek 183 nem akarok nagyobb lenni es sovany vagyok azet novok ugy vagy mert elkezdtem jarni kondiba az lealitja a novekedest es naturalban elerhetem vin diesel izomcsoportjat?Menyi ido allat 2 3 ev? vagy tobb?
2013. máj. 2. 11:42
 2/10 anonim válasza:
nézd. a magasság nagyban a genetika által határolt. nagyon nagy súlyok emelgetése korlátoz. pl. erőemelés stb. olyan mint Vin diesel sose leszel, mivel a genetikád eltérő. de olyan izmos lehetsz. 23 év. de lehet 4 is. van egy sejtésem,hogy Vin nem teljesen naturál. hol laksz? esetleg lehetnél az edzőtársam ha gondolod.
2013. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En Romaniaban Marosvasarhelyen Hogyerted 23 ev?De ha szedek proteint meg mindent ezeket?akkor se leszek akkora hogy kb menyit novok meg elotem levo kb hany cm?
2013. máj. 2. 12:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Es ha jarok jo sokat kondiba mostantol ugy 20 22 eves koromig leszek akkor mind vin diesel kerlek ird le pontosabban mit csinaljak hogy ne nojek ugy nem akarok sokkal nagyobb leni mind latod 15 evesen 173 cm vagyok en vagyok a legkisebb az osztalyba a masikok 190 186 mindigy az utolso elotti az osztalyunkban 184 a multkor meretkeztunk
2013. máj. 2. 12:13
 5/10 Simon0211 ***** válasza:
Uhh egy tipikus fanatikus. De megpróbálok tömören néhány alapinformációt a fejedbe tuszkolni! Mindenkinek más a genetikája ahogy már előttem is írták. 15 évesen még hagy a kondizást fiatal vagy még hozzá Majd erre a törekvésedre térj vissza 2-3 év után! De nem kell otthon tespedni, kezd el az úgy nevezett "Fegyenc edzést" (a könyv torrent oldalakról letölthető) ami szabadtestsúlyos gyakorlatokra alapozva alakított ki egy teljes edzésprogramot. A te korodban ez tökéletes, hogy kicsit formába rázd a tested. 15 éves vagy még fogsz nőni. Nem tudom mennyire nőttél előtte, ez is genetika függő. Lehet hogy még 21-23 éves korodra 183 leszel mert későn indul meg a nagy növekedésed, de az is lehet hogy már csak 3-5 centit fogsz nőni. Másodrészt a szteroidok a testépítők játékszere, későbbiekben sem ajánlom, de kezdőként meg semmiképp, hogy ilyenekhez nyúlj. (A protein, tömegnövelők stb nem szteroid) Másrészt izmosodásnak 3 fő összetevője van! A legfontosabb az étkezés, most nem egyek részletekbe, mert nem akarok kisregényt írni, ha érdekel rengeteg nagyszerű könyvben leírták már helyettem. Másod részről a megfelelő és kellő intenzitású edzés és a pihenés. A protein porok és társai, nem alapjai az étrendnek, csupán kisegítik, kiegészítik azt, nem azokra kell alapozni a kajálásod.
2013. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hogy erted kicsi vagyok a kondihoz?
2013. máj. 2. 20:37
 7/10 A kérdező kommentje:
megalitja a novesemet? 180 akarok lenni 183 nem magasabb es baj ha megyek kondiba mostantl?Hamar megnottem elcsavarodot a hatgerincem csinaltak korszetet es azert akarok menni legyen hat mell bicepsz tricepsz hogy amedig novok fejlodjon a korszett utan erted
2013. máj. 2. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Neked orvosra van szükséged... Biztos hogy pont egy kigyúrt kopasz here akarsz lenni? Ez az életcélod? Ha nem változtatsz egy lúzer leszel, nem vindízel. :-)

Bocs

2013. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
eisze te olyan izmos vagy nem mondtam kopasz majdnem kopasz 1-el nyirt kicsi shero
2013. máj. 4. 22:24
 10/10 anonim válasza:
Azért ennyire nem kéne utánozni egy embert,ez már ember imádat! Az okés hogy tetszik a testalkata és hasonlót szeretnél,de hogy a magasság és a haj is.
2015. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!