Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik az LQP-79...

Szerintetek létezik az LQP-79 zombi vírus? Lehetséges, hogy ez váltotta ki a Miami zombitámadást?

Figyelt kérdés
A zombitámadás alatt azt értem amikor egy ember lerágta egy másik arcát és 6 lövés kellett neki, hogy meghaljon.

2013. máj. 5. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem
2013. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, az az ember be volt drogozva.
2013. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Miami zombitámadás" lol


Ahogy a legjobb kommentelő is mondja, az az emberke keményen be volt pcp-zve. Zombivírus nincs.

2013. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen állítólag be volt, de a toxikológiai vizsgálatok kimutatták, hogy csak marihuána volt az elkövetőben, ami ugyebár nem egy erős drog. És a legújabb hírek szerint egy vírus állhat a dolgok háta mögött...CDC tagadja de ezután az eset után rengeteg kannibalizmus történt, és kitudja még mit titkolnak el. [link] itt egy link a fent leírt vírusról ( bár angolul van ). És a vírussal kapcsolatos videók már NEM elérhetők a youtubon...nekem ez is kicsit gyanús lett. Tehát, félreértés ne essék, hogy megbolondultam de azért mindig jó tájékozottnak lenni. :))
2013. máj. 14. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

bírom azokat akik azt mondják hogy a fű az milyen jó az alkoholhoz képest, mert a fűtől az ember ugye ül egy sarokban és szivárványt hány, a részeg, ittas pedig verekszik és erőszakos.

hát rohadtul nem így van.

2013. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem igazán értem ez hogy jön ide:) Itt csak arról volt szó, hogy a fű nem egy erős drog.
2013. máj. 15. 10:17
 7/7 anonim válasza:
Nem, itt a zombivírusról van szó. És én most, jelenlegi állapotomban kifejezetten élvezném, ha felzabálna egy zombi.
2013. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!