Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha krumplit húzok az ujjamra...

Ha krumplit húzok az ujjamra éjszakára, és eltörik?

Figyelt kérdés
ugy hallotam tényleg eltörik az ujjunk egy kis ütéstől reggel. nem akarom kipróbálni, csak az érdekelne, hogy ez mitől van? kiszívja belőle a kalciumot? és ha kiszivja, az mikor pótlódik?
2013. jún. 1. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem törik el, a krumpli nem szívja ki a kalciumot...


Ne dőlj be minden marhaságnak :)

2013. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Olyan lesz a kezed, mint a Harry Potterbe, miután véletlenül kivarázsolják belőle a csontokat. Visszahajlik:) Jóég... Leendő diplomások.
2013. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A krumpli nem a kalciumot szívja ki az ujjadból, hanem az ép elmét a fejedből. Látom, már ki is próbáltad a dolgot. Úgy látszik, ez tényleg működik. ;)
2013. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó.. talán neked kéne elgondolkoznod.. attól mert érdekel hogy van-e benne valami igazság, mert hallottam, nem kell rögtön fikázni. ha valami nemtetsik ellehet takarodni..:)
2013. jún. 1. 20:57
 5/10 anonim válasza:
86%
Na ezzel az utolsó hozzászólásoddal aztán tényleg bizonyítottad, kedves kérdező, hogy mekkora értelmiségi vagy:D
2013. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Mikor esetleg elvégzel egy közgazdasági vagy hasonló egyetemet, és netalán tán ott ülnél valahol vezető pozícióba, aminek esélye a minusz végtelenhez közeledik, kérlek gondolj erre a kérdésre.
2013. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy kamu.

[link]


Ha pedig nem voltál képes önállóan utánanézni, igaz-e, amit hallottál, mert könnyebb volt kiírni egy kérdést, akkor viseld a következményeit.

2013. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a kérdést, köszönöm a kommenteket. Rég röhögtem ilyen jót.
2013. jún. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs! A lényeget nem írtam. A népi gyógyászatban használnak krumpli-borogatást duzzanatok ellen. ( Szem alatti táskákra is)
2013. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
Azért húzd csak rá. Nem oda, az ujjadra. Szeleteket meg a képedre. Szép lesz a bőröd. :D
2013. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!