Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy a...

Csak engem zavar hogy a készség tantárgyakat osztályozzák?

Figyelt kérdés
Sziasztok!4-es bizim végig ötös!De a tesi kettes!:(Szóval?

2013. júl. 8. 12:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én azért buktam meg majdnem általánosba énekből, mert ugye sokszor kellett visszaénekelni a dalokat arra kaptuk a jegyet de a tanár mindig azt mondta, hogy nem megfelelő a hangom...Az mentett meg, hogy néha írtunk zenetöriből és arra 5-t kaptam mindig de így is húzta a száját amikor átengedett kettessel holott 3-ra álltam bőven...És nem csak velem volt ez...Sosem értettem, hogy hogy kaphatok 1-est arra, hogy nincs jó hangom...pedig igyekeztem megtanultam, leszolmizáltam, mindent amit kért de arról már nem tehetek, hogy nincs tehetségem az énekléshez...:S
2013. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Miért a matek vagy a magyar nem készségtárgy? Mi van ha valakinek gyenge az agya? Nem tehet róla, hogy nem ér el valami jó eredményt.
2013. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hát akkor a tesibe több energiát kell fektetned, ennyi!

Valakinek a bizije meg végig ötös, csak matekból kettes.

Szerintem nem szívesen cserélnél vele.


Ez a készségtárgyazás egy hatalmas lózung, ilyen erővel minden készségtárgy, amit a foglalkozásod körében nem fogsz használni. Ebből pedig elég sok van.

2013. júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Bocs de itt pont az van hogy én úgy 4-es lennék tesiből,csak nem vagyok szimpi a tanárnak és szórakozik velem!És igenis igyekeztem!
2013. júl. 17. 12:01
 25/26 anonim válasza:
Ha a magyar tanárnak nem lennél szimpi akkor meg karót adna a fogalmazásaidra oszt kész XD
2013. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Bocs de itt pont az van hogy én úgy 4-es lennék tesiből,csak nem vagyok szimpi a tanárnak és szórakozik velem!És igenis igyekeztem!"


Az akkor egészen más. Sok hülye tanár van, kikaptál egyet, ez ellen nem sokat lehet tenni. Ezt ugyanúgy megtörténhetne veled bármelyik másik tárgyból. Lehetne osztályfőnöknek szólni esetleg.


Mellesleg nem ártott volna ezt az apróságot két oldalnyi politizálás előtt megemlítened, hogy neked konkrétan csak a te saját tanároddal van bajod.

2013. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!