Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyi egy átlagos család vagyon?

Mennyi egy átlagos család vagyon?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy egy teljesen átlagos családnak kb. hány milliója van.?

Olyan családra gondolok akiknek nem kell nélkülözniük viszont nem engedhetnek meg luxusdolgokat.

Mennyi egy átlagos család vagyona?


2013. aug. 5. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az átlagos családoknak nincsenek milliói, sem vagyona. Ők már jóval az átlag fölött vannak.
2013. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 schocko ***** válasza:
Például valakinek van több száz hektár földje, hozzá munkagépek, épületek, stb, ami érhet százmilliókat, attól még rosszabb években alig van neki bevétele, s esetleg a tartalékait éli fel...
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lakás, kocsi összesen 6millió, pénztartalék maximum 1millió, de ez már szerintem jómódúnak számít.
2013. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

KÖszi!

De én konkrét összegekre lennék kiváncsi.

Házat nem beleszámítva csak a készpénzes/bankártyás vagyont.

2013. aug. 5. 22:52
 5/8 A kérdező kommentje:
És ugy egy átlagos 4 fővel számolva amiben 2 gyerek van. 2 nagyobb. És csak egy fél keres.
2013. aug. 5. 22:53
 6/8 Makoscsiga ***** válasza:
Szerintem egy átlagos magyar család minden vagyona összesen olyan 10-20 millát tehet ki. Ebben benne lehet egy ház, egy nyaralo, vagy telek, egy jobb kocsi.
2013. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

...persze, családonként van kilenc millió forint államadósság is. Ha most ki kéne fizetni, akkor szinte mindent el kéne adni /:)/



De az is igaz, hogy az ország GDP-je családonként évente 12 millió forint.

2013. aug. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
erre én is kiváncsi lennék..:)
2013. aug. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!