Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Elhiszed, hogy a gömbhal...

Elhiszed, hogy a gömbhal ilyen szabályos alakzatokat tud csinálni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 8. 01:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A pók hálójában nincs semmi mértani szabályosság, a madár által épített fészeknél,meg pláne nincs.
2013. aug. 8. 11:57
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt mivel magyarázzátok,hogy sehol máshol nem találtak ilyet? Mert ha ezt a módszert használja a gömbhal párkereséshez,és szaporodáshoz,akkor teli kellene lenni a tengereknek,óceánoknak ilyen alakzatokkal.
2013. aug. 8. 12:09
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

A méhsejtek meg nem szabályos hatszögletűek, a természet nem képes szabályos alakzatokat alkotni és ezek biztosan vízi ufók nyomai. Más érv?

Én lazán elhiszem, hogy gömbhal volt. Nem olyan szabályos ez a kör sem. Plusz miért lenne tele az óceán ilyennel? A gömbhalak a világon mindenhol elterjedtek, naphosszat párzógödröt ásnak és lebetonozzák, nehogy az ármalatok elvigyék? Azért te sem gondolod komolyan, hogy egy ilyen készítmény túl hosszú életű lehet. Amint a hím megtermékenyítette az ikrákat, a nőstény nem foglalkozik vele, a víz széthordja (azért vannak ott a kagylók, hogy azok védjék az ikrákat, a többi lényegtelen). Addig meg folyamatosan javítja, gondolom.

[link]

Ezt meg madár csinálja. A természet hihetetlen néha.

2013. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Máshol azért nem találtak, mert ez csak erre a halfajtára jellemző, vagyis ahol ez nem él, ott nincs olyan.


Ebben sincs semmi furcsa, rengeteg állat van, aminek vannak olyan tulajdonságai, ami csak rá jellemző.


Te is csak azért látod furcsának, mert egész nap a gép előtt ülsz, és a természetet csak képeken keresztül látod. Na meg mert olvasod a sok idióta ufó weboldalt, ahol még a galambfosra is rámondják, hogy földönkívüli technológia.

2013. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én búvárkodok, nagyon sok érdekes élőlényt van a víz alatt, ez a hal nálam belefér. Ha akarsz hozzá ezotériát csatolni, akkor fantáziálni kell. Én pl kételkedek, hogy ez teljesen evolúciós eredmény. Linkeltem egy videót a Japán piramisokról az óceánban. Lehet, hogy az letűnt civilizáció tenyésztette ki a "rajzoló" halat. :-)
2013. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jól van,meggyőztetek,most már elhiszem!:D
2013. aug. 8. 14:09
 17/17 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Ezt meg gomba csinálja. Az nem egy falrengetően okos élőlény, mégis összehozza. :)

2013. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!