Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ma is láthatunk még hullócsill...

Ma is láthatunk még hullócsillagot?

Figyelt kérdés
Sajnos hajnalban lemaradtunk róla:/

2013. aug. 13. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is lehet bármikor látni hullócsillagot. Ma még kicsit nagyobb eséllyel mint máskor, ha jól tudom.
2013. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
rádióban mondták hogy igen, mi is lemaradtunk, várjuk az estét!
2013. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet, de az internet tegnapra írta a meteorzáport. Megleptem volna a páromat, csak ha nincs értelme akkor nem ülnénk kint órákat. Mindenesetre köszönöm!
2013. aug. 13. 18:33
 4/10 anonim válasza:
100%
Igen, lehet. A Perseidák meteorraj folyamatosan vonul, néhány nappal ezelőtt érkezett és még néhány napig tart. Tegnap volt a csúcspont, becslés szerint akár 100-at is lehetett egy óra alatt látni. Én személy szerint 100 fölötti darabszámot láttam, de nem egy óra alatt. Ha nem felhős felétek az ég, akkor szerintem még ma éjszaka is jó eséllyel fogtok látni. Jó szórakozást és kellemes időtöltést kívánok hozzá! Pokróc, pulcsi hasznos kellék, éjszaka elég hűvös van. :-)
2013. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
18:36-os vagyok. Szerintem nyugodtan üljetek ki, remélem tényleg fogtok látni, de akkor tényleg vigyetek takarót, pulóvert és esetleg meleg teát. Ha nem is láttok sok hullócsillagot, az ezernyi csillag alatt lenni mindig kellemes! ;)
2013. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és ha mentek akkor nektek is jó szórakozást!:)
2013. aug. 13. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt megtudná mondani valaki hogy az mindegy hogy mere fordulunk ?:D azaz hogy Észak vagy Dél ?:D
2013. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Lényegében bárhol lehet. :)

Tegnap este-ma hajnalban azt vettem észre, hogy az elején É-ÉK-i irányban van több, aztán gondolom a Föld forgása miatt is nyugati irányban volt több. Valami rétet vagy magaslati pontot érdemes keresni, aztán kitapasztalni. ;)

2013. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem maradok az ablaknál :D
2013. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen lehet látni:)

Én voltam kint hajnalban úgy 15 percet, és 3-at láttam:) én nem mentem magaslati pontra, a nyaralónknál néztem, és itt sötét is van, mert egy elég csendes és nyugodt városszéli környék:) nagyon szép volt az ég:)

ma is mennék ki, de úgy néz ki nagyon felhős az ég:( remélem azért ti jobban látjátok:)))

2013. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!