Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most mi van? Most akkor el...

Most mi van? Most akkor el ismerték a földönkívüleik létezését vagy mi ez a sok erről szóló egy-két hetes hír az internet mindenféle nevenincs "hír"portáljain"? Vagy csak az 51-es körzetet?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki valami komoly portálon is olvasta, amiről bezsélek, most mi is van?
2013. aug. 28. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szó sincs ufókról. Nyilvánosságra hozták, hogy az 51-es körzetben az U2-es kémrepülőgépeket tesztelték a hidegháború alatt. Ennyi. Ezt kb. eddig is tudta mindenki.
2013. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A volt kanadai védelmi miniszter mondott mást is. Pl, hogy a mikrochipeket meg az üvegszálat az ufók, a lezuhant vagy leszállt földönkívüli űrhajók hozták. Vagyis az ötletét.
2013. aug. 28. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki nem mondott ilyen marhaságot.
2013. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

"A volt kanadai védelmi miniszter mondott mást is. Pl, hogy a mikrochipeket meg az üvegszálat az ufók, a lezuhant vagy leszállt földönkívüli űrhajók hozták. Vagyis az ötletét."

Neki is valaki ezt mondta és elhitte, mint te is. Az sem kizárt, hogy maga a CIA trollkodta be ezeket a zöldségeket a köztudatba.

A CIA-tól kitelik ez is. Meg persze az is, hogy igaz, de nem tartom valószínűnek. :)

2013. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2xSü ***** válasza:

„amikor egy ottawai fiatalember anyagot küldött nekem a témáról”.


Értsd: Nem hivatalos és nem feltétlenül megbízható, tényszerű forrásból kapott valami anyagot, ami – mint magánszemélyt – megfogta őt, és elkezdte elhinni a benne leírtakat.


Van ilyen. Attól, hogy valaki amúgy egy hivatal élén áll, attól még nem minden kijelentése hivatalos. Ez olyan dolog, hogy én például egy művészeti iskolában dolgozom. Mint informatikus! Ha én azt találom mondani egy beszélgetés során, hogy szerintem Back sokkal jobb zenét szerzett, mint Beethoven, akkor ugye nem a művészeti iskola hivatalos véleményét képviselem. Sőt még azt sem mondható el, hogy én – attól, hogy egy művészeti iskolában dolgozom – bármit is értenék a zenéhez. Persze ha valaki nagyon akarna hinni az állításomnak, rögtön hangoztathatná, hogy bizony egy művészeti iskola egyik megbecsült kollégája mondta, tehát ez egy hivatalos vélemény, hiszen hivatalosan ott dolgozom. Sőt mivel nagyon jó informatikus vagyok, bizonyára tanult ember vagyok, aki csak nem mondana hülyeséget… Hát nem egészen így van.


Kedves védelmi miniszterünk nem saját tapasztalatait mondja el, még csak nem is azt, amit a hivatalos dokumentumokból megismert, hanem azt, amit egy magánszemély küldött neki, ami nagy valószínűséggel minimum nem pártatlan vélemény. Védelmi miniszterünk abban hisz végül is, amiben akar. Bár nem csodálom, hogy „kétes hírnévre” tett szert, mert egy védelmi minisztertől valahol azért elvárható, hogy valamiről egyrészt objektív módon alkosson véleményt, másrészt csak tényekre alapozva alkosson véleményt.

2013. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az volt kanadai politikus 90 éves. A szenilitás már sokkal hamarabb is jelentkezik, nemhogy ilyen öregen.


Annyi különbség van közte és a többi ufó-őrült között, hogy neki a múltja miatt adtak egy meghallgatást, de ez szimplán tisztelet miatt, nem pedig mert eltitkolt igazságokat hozott volna a felszínre.

2013. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Még az sem kizárt, hogy valóban kormányszintű ismeretségeken keresztül erőszakosan puhatolózott, aztán a CIA ráunt és kapott egy választ, amit ő elhitt, de a válasz adói tudták, ha kikürtöli, teljesen hiteltelenné válik.

De a kérdés és az ufósajtó reakciói alapján a hiteltelenséghez ordenárébb hoax kellett volna.

2013. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudom miről beszélsz én is láttam. Azért beszél róla mert már nem vonhatják érte felelősségre. A CIA egykori tagja vagy vezetője is beszélt a létezésükről csak sajnos sokan nem azt hiszik,hogy csak azért mondanak ilyeneket mert ezt kell mondaniuk. Az 51-es körzetről pedig annyit,hogy az 51-es körzetben tesztelik az új technológiákat és fejlesztik a katonai repülőgépeket amik fel vannak szerelve idegen eszközökkel. Szóval az 51-es körzetben tanulmányozzák az idegeneket és a csészealjakat ami egy nagy tévedés,mert valójában ezeket a 6-os körzetben teszik ami az 51-es körzettől picit távolabb van. Amilyen infókat megtudtak és amiket kiszedtek a különféle űrhajókból azokat elszállítják az 51-es körzetbe ahol a tárgyakat tesztelik majd beépítik a katonai gépekbe.
2017. okt. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!