Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megtudnátok nekem mondani,...

Csoptigris kérdése:

Megtudnátok nekem mondani, hogy ez milyen nyelv?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 18. 15:08
 1/5 anonim válasza:

Latinnak tűnik, de nem biztos!!!

Lehet hülyeséget írtam.

2013. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Japán, vagy kínai lehet, hogy lentről felfelé, oszlopokban kell olvasni.
2013. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
google "welsh"-inek mondja
2013. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon viccesek a válaszolók.

#1 Természetesen nem latin, a betűtípus ugyan általában letin szöveggel tűnik fel, és ezért asszociálsz latinra. Ha megnézed a szvakat, kiderül, hogy nincs köztük latin. (Persze ahhoz tudni kéne latinul.)


#2 Még azt sem sikerült észrevenned, hogy a könyv el van fordítva, a tetején ott egy 899-es szám, ami egyből meg is adja az olvasási irányt. (Alatta megint egy szám, amit nem tudok kivenni, 23 vagy 28, és a bekezdések is számozva vannak.) Gratula.


#3 Használja az agyát, gartula. Azt egyből látom, hogy valami kelta nyelv, ezen belül nem tudnám megmondani, hogy mi, de a fordító - főleg ha jó sok szót adunk neki - elég pontos.


Jól tippelek, hogy ez egy Biblia?

2013. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ez egy biblia... 1892-es :) szeretném azt is tudni h mennyit érhet...? :)
2013. szept. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!